Масаж обличчя: техніка

Масаж обличчя — техніка виконання в області:

massazh-dlya-podtyazhki-lica-11. Очниці

Для початку розслабтеся і закрийте очі. Притисніть середній палець лівої руки біля зовнішнього куточка лівого ока. За допомогою середнього пальця правої руки виконуйте масажні рухи в області нижньої повіки. Масажувати потрібно в напрямку від зовнішнього куточка ока до внутрішнього, і так само по верхній повіці до зовнішнього кута. Таку дія варто повторити шість разів. Аналогічні дії поведіть і з шкірою навколо правого ока.

2. Щік

Поставте великі пальці рук біля куточків нижньої губи, а подушечки безіменного, середнього і вказівного на перенісся носа, і таким чином варто виконувати погладжування через лінію скул до вушних раковин.

3. Носа

По черзі правою та лівою рукою м’якими рухами розгладьте спинку носа від перенісся до його кінчика безіменним і середніми пальцями. Виконайте цю процедуру п’ять або вісім разів.

4. Підборіддя і рота

Повністю розслабте м’язи обличчя, потім відкрийте рот у вигляді букви «О». Безіменні і середні пальці обох рук поставте близько ніздрів носа.

Таким чином, слід розгладжувати шкіру обличчя круговими рухами середньої інтенсивності в напрямку вуха. Потім рівно сядьте, злегка нахиливши свій тулуб вперед, а голу відкинувши назад. Покладіть нижню губу на верхню, середній і вказівний палець однієї руки встановіть на підборідді, а безіменний і мізинець, навпаки, під підборіддя. П’ять разів по черзі правою і лівою рукою виконуйте погладжувальні рухи до вушної раковини.

5. Шиї

Закиньте голову вправо назад. Відведіть великий палець лівої руки назад і ним робіть погладжуючі рухи по шиї і верху грудей в напрямку знизу вгору. Потім нахиліть голову в іншу сторону і зробіть такі ж вправи правою рукою.

Під кінець масажу подушечками вказівного і середнього пальців обох рук рекомендується виконати постукуючі руху на щоках, навколо очей, на лобі, на підборідді.

Цей масаж особливо корисний для людей молодого та середнього віку, оскільки в цей період ще немає явних старечих ознак шиї та обличчя. Таким способом можна боротися проти старіння шкіри, яке проявляється у вигляді лущення і сухості шкіри, непомітних зморшок і складочок.

Однак, варто зауважити, що бувають випадки, коли масаж обличчя заборонений:

• При порушенні цілісності шкірного покриву. Наприклад, при алергії або дерматиті.

• При наявності вірусних захворювань: висипання герпесу.

• При наявних на шкірі гнійників і наривів.

• При непереносимості косметичного масажу.

• При розширених судинах у вигляді червоної сіточки на обличчі.