Масаж обличчя проти зморшок

Багато людей при зустрічі в першу чергу звертають увагу на обличчя. І напевно вам відомо, що наше ставлення до оточуючих і настрій в більшій мірі залежить від того, наскільки привабливою ми себе почуваємо. Масаж обличчя проти зморшок — це один з найефективніших способів по догляду за формою і шкірою обличчя.

massage-linesЗазвичай в середньому перші зморшки у жінки виникають після 25 років. Хоча мімічні зморшки можуть виникнути в ще більш ранньому віці. Основними причинами їх появи можуть бути звички морщити лоб, мружити очі або опускати куточки очей. На жаль, яскраві переживання і емоції залишаються на обличчі у вигляді небажаних зморшок.

Певний масаж зможе допомогти обдурити час і продовжити вашу молодість. Слід зазначити, що техніка при виконанні даної процедури нескладна і дуже ефективна, яка допомагає тонізувати м’язи обличчя, поліпшити кровопостачання шкіри і зняти втому.

Масаж обличчя проти зморшок можна виконувати під час ранкового або вечірнього нанесення крему, а також для підвищення ефективності можна використовувати ароматичні і ефірні олії.

1. Точкове стимулювання

Необхідно зробити пару сильних натискань на точки, які знаходяться між бровами і в центрі підборіддя. Потім точково з середньою інтенсивністю натисніть в напрямку від крил носа до вилиць, потім від зовнішніх куточків очей до мочок вух, далі злегка по нижній і верхній повіках і до скронь, і потім знизу вгору по носогубних складках.

2. Легкі пощипування

Перпендикулярно у напрямку зморшок зробіть глибокі пощипування в області чола. Далі виконайте ковзаючі рухи, за допомогою яких ви зможете розгладити носогубні складки і «гусячі лапки». Потім пощипуючими рухами пройдіться по лінії скул, і завершіть масаж сильним натисканням в напрямку від підборіддя до скронь. Таким способом ви знімете м’язове напруження, зможе відновити контури обличчя і розгладити зморшки.

3. Плавні натискання

Візьміть будь-який зволожуючий крем і розітріть його у своїх долонях, потім нанесіть цей засіб на шию. Далі слід покласти праву руку на ліву сторону шиї, і, несильно натискаючи, проведіть в напрямку плеча. Таку дію необхідно провести кілька разів. Аналогічні дії слід провести, поклавши ліву руку на праву сторону шиї. Цей вид масажу зменшує кількість зморшок і відновлює тонус і пружність шкіри.

За допомогою таких приємних і доступних процедур ви зможете на довгий час продовжити свою молодість і стати жінкою, яка буде мати свою маленьку таємницю про її біологічний вік.