Масаж обличчя — один з ефективних засобів догляду

Обличчя є одним з головних показників молодості і здоров’я організму. Красива доглянута шкіра, підтягнутий овал обличчя — до цього прагнуть усі без винятку жінки. В першу чергу в бій йдуть всілякі креми, маски, сироватки, пілінги, доглядаючі програми. Але багато хто забуває, що необхідно, перш за все, звернути увагу на «коріння», в даному випадку на м’язи обличчя, від стану яких і залежить зовнішній вигляд шкіри.

XYGWan (1)М’язи обличчя подібні до інших м’язів людини, при правильному догляді вони здатні до самоомолодження і відновлення своєї пружності і щільності. Масаж обличчя дозволяє привести в тонус розслаблені м’язи і навпаки розслабити напружені. До того ж приплив артеріальної крові під час сеансу масажу сприяє поліпшенню кольору обличчя, клітини отримують більше поживних речовин, сповільнюється процес старіння. Не варто забувати про емоційну складову масажу: спокійна приємна обстановка, розслаблений стан, безумовно, знімають нервову напругу і покращують загальний емоційний стан.

Багато хто задається питанням, з якого віку необхідно робити масаж обличчя. Оптимальним віком для регулярного масажу обличчя є період після 30-ти років.

До 30-ти років можливе проведення масажу, як профілактики процесу старіння, або за медичними показаннями.

Перед курсом масажу необхідно знати про протипоказання, до них зазвичай відносяться різні шкірні висипання, температура, простудні захворювання, ранки, садна на обличчі.

І більш серйозні захворювання: онкологічні, захворювання серцево-судинної системи, а також індивідуальна непереносимість.

Для отримання і закріплення хорошого результату і необхідна регулярність, оптимальним варіантом вважається проведення курсу з 10-15-ти процедур з періодичністю 2 рази на рік. Слід звертати увагу на вік, стан шкіри і спосіб життя для вибору оптимального курсу і періодичності.

Важливою умовою, є вибір майстра. Слід пам’ятати, що до хорошого фахівця просто так дуже складно записатися, зазвичай у хорошого масажиста все розписано наперед на кілька тижнів, а то і місяців.

Також слід звернути увагу на запропоновані види масажу, їх існує кілька видів, найпоширеніші: класичний, скульптурний, лімфодренажний, щипковий і т. д. Хороший спеціаліст володіє декількома видами масажу.

Масаж бличчя — важлива складова догляду для збереження молодості і здоров’я шкіри обличчя. Це обов’язкова процедура здорового способу життя.