Масаж обличчя та тіла за допомогою ложки

Навчившись їсти ложкою, а не руками, людство, безсумнівно, зробило величезний крок у своєму розвитку. Згодом сфера використання цього чудового предмета значно розширилася – аж до використання в якості музичного інструмента.

massaggio-con-cucchiao-argento2Але ось про одне незвичайне застосування звичайного столового приладу мало хто знає. Дивно, але з допомогою ложки можна робити масаж. Причому масаж не простий, а масаж, який дозволяє зберегти молодість і красу.

Для такого масажу знадобляться, як нескладно здогадатися, ложки. Причому зовсім необов’язково купувати спеціальний масажний набір, є більш простий і економний варіант. З не меншим успіхом можна використовувати наявні під рукою столові прилади. Охолоджену (або нагріту) металеву ложку змащують кремом, прикладають опуклою стороною до тіла і масажують — за годинниковою стрілкою з досить відчутним тиском, а в зворотному напрямку – майже без натиску. Однак для кожної ділянки тіла є свої прийоми.

Холодна десертна ложка, змащена антицелюлітним кремом, допоможе в боротьбі з ненависним целюлітом. Виконуємо кругові рухи знизу вгору спочатку з внутрішнього, а потім по зовнішній стороні стегна.

Двома великими салатними ложками робимо масаж сідниць. Спочатку робимо синхронні рухи від центру в сторони, а потім – знизу вгору.

Холодною ложкою масажуємо внутрішню сторону рук у напрямку від ліктя вгору, попереджаючи тим самим в’ялість шкіри і м’язів.

І для живота потрібна охолоджена ложка, краще всього салатна. Із зусиллям «закручуємо» нею спіраль навколо пупка і далі.

Для обличчя і шиї краще використовувати срібні ложечки. Дві чайні ложки змащуємо кремом і починаємо виконувати кругові рухи від крил носа до скронь. Важливо робити це досить ніжно, але в той же час впевнено. Ложки – ефективний засіб від зморшок на лобі. Щоб позбутися від темних кіл під очима, треба прикладати не просто холодні, а крижані ложки. А ось для масажу шиї і підборіддя ложки повинні бути теплими. Рухаємо ними круговими рухами у напрямку від основи шиї вгору.

Для масажу області декольте також використовуємо теплі срібні ложки. Рухаємося від центру грудей до пахв.

Зверніть увагу, що крем наноситься безпосередньо на ложки, але не на шкіру. Шкіра повинна бути чистою, тому перед процедурою варто прийняти душ і обійтися без нанесення на тіло будь-яких косметичних засобів. Для досягнення помітних результатів робіть такий масаж регулярно, по 10-15 хвилин щодня – і тоді відображення в дзеркалі буде вас радувати.