«Мармурова» мода

Мармуровий відтінок цього літа вважається найпопулярнішим і ефектним. Далі вивчимо основні тенденції.

Mramornye-veshhi-novyj-trend-v-odezhde-1000x500

 

Речі під мармур з легкої подачі Александра Вонга з 2013-го року стали супермодними. Їх високого оцінили всі світові критики. Принтів модельєр використав дуже мало, але ось порадував наявністю незвичайних фактур та технікою кракле. Його одяг буквально «оживав» на подіумі. «Мармурові» речі і сьогодні є актуальними, цікавими та оригінальними.

Під «мармуровий» одяг оптимально підійде одноколірне взуття з аксесуарами. Віддавайте перевагу і нюдовим, білим, чорним «компаньйонам».

Мармурові візерунки багато людей всіляко намагалися імітувати. У 12-му столітті на території Японії користувалася попитом техніка під назвою «сумінагаші», що одержала широке поширення у Франції та Туреччині. Так створювалися цікаві мармурові текстури, які виглядали дуже благородного. Сьогодні їх активно використовують при пошитті дизайнерського взуття, зокрема кросівок. Так «мармурове» взуття ви можете сміливо носити разом з джинсами або спортивними штанами. Гармонійно воно виглядає в парі з сукнею-сорочкою.

З прикрасами ваш образ здасться більш гармонійним і завершеним. Мінімалізм і розкіш — основна тенденція. Якщо говорити про мармурі, то ставка тут робиться на стриманість і лаконічність. Мармур, покритий тріщинами, ефектно виглядає разом з золотом та сріблом. Дані прикраси намагайтеся правильно поєднувати з іншими. У мармуру дуже благородною є сама фактура, яка може вигідно виглядати разом з будь-якою ювелірною прикрасою.

Мармуровий малюнок дозволяє проводити дивовижні експерименти з образом. Він трохи нагадує луску змії та гарно переливається . Купуйте годинник, сумку або хустинку з мармуровими візерунками.

Влітку вам обов’язково знадобляться окуляри. Уважно вибирайте оправу. Придивіться до мармурового візерунку, який сьогодні дуже затребуваний. Цікаво він виглядає на моделях форми «котяче око». Такі окуляри є легкими і стильними, хоча здаються візуально важкими.