Мармелад: як вибрати корисні ласощі?

Смачні ласощі люблять майже всі. Особливе ж ставлення до них складається саме у представниць прекрасної статі. Милі дами, з одного боку, не можуть встояти перед різними ласощами, а з іншого, їм потрібно подбати і про свою фігуру. А чи можна поєднати приємне з корисним?

61Насправді, більшість милих дам, купивши мармелад і розсмакувавши його, будуть приємно здивовані, дізнавшись, що даний продукт має безліч корисних властивостей. Для початку, їм треба знати про те, що дані ласощі низькокалорійні. У них немає жирів, а пектин у їхньому складі, допомагає позбутися від шкідливих токсинів і шлаків, позбавляючи організм від вільних радикалів. Крім того, виготовлятися такі ласощі можуть і на основі агар-агару, завдяки чому, спостерігається очищення печінки.

Говорячи про найбільш підходящі ласощі для здоров’я мармелад ставлять на одне з перших місць. Чому? Вся справа в тому, що крім зазначених вище корисних властивостей, у нього є й інші, не менш корисні властивості. Мармелад містить дуже багато вітаміну C, завдяки тому що основою мармеладу є пюре з різних фруктів і ягід, багатих на даний вітамін. Йдеться про яблука, червону смородину, горобину, малину, апельсини та інші.

Для того, щоб отримати користь від зазначеного продукту, потрібно особливо ретельно і уважно підійти до вибору товару під час покупки.

Які моменти слід врахувати в першу чергу? 

· мармелад повинен бути більш-менш прозорим, без яскравих кольорів (що говорить про використання натуральних барвників);

· запах — нейтральний, без різких ароматів;

· cмак повинен бути не надто нудотним, володіти легкою кислинкою.

Є й інші нюанси, що дозволяють визначити, наскільки якісним і натуральним є мармелад. Так, продукт при натисканні на нього повинен знову приймати вихідну форму. Якщо в мармеладі присутні шари, вони повинні бути чітко вираженими, а не розпливатися. Коли розламується мармелад, не повинно бути хрускоту. Ще один важливий фактор — це вартість товару. Якісний і корисний мармелад на основі натуральних продуктів і компонентів не може бути відверто дешевим. Знаючи про всі перераховані вище нюанси, споживачі зможуть придбати хороший продукт, який принесе їм виключно користь.