Манікюр зі сніжинками 2018-2019

Ідея декорувати зимовий манікюр сніжинками не нова, проте постійно розширюється асортимент матеріалів, інструментів, а творчий пошук дозволив нейл-арту представити зимовий манікюр 2018-2019 у всій пишності нових зимових образів.

11003_bd0ae55e920735ea7d25ddf009e0f744-smСтилістика модного зимового дизайну базується на особливих колірних поєднаннях, що символізують цю пору року. В основних колірних рішеннях використовуються відтінки синього, блакитного, сірого, білого, а також холодні або прохолодні тони бузкового, фіолетового і рожевого.

І якщо сезонна палітра фарб зими досить традиційна і консервативна, то перелік застосовуваних видів манікюру, технік і способів декорування включає в себе найбільш затребувані і топові варіанти:

 

  • Втіленням елегантності і універсальності залишається монохромний (однотонний) манікюр в кольоровій гамі властивій цьому сезону. Вдалим експериментом стало чергування на пальцях покриттів одного кольору, але різних відтінків.
  • В тренді розкішні ідеї для зимового манікюру: втирка, котяче око, омбре, мармуровий манікюр.
  • Нейл-фішка зими — в’язаний манікюр, який має унікальну фактуру, яка дуже сильно нагадує ручну в’язку, і передає відчуття тепла і комфорту.
  • В топі синьо-біло-блакитні варіанти з битим склом (фольгою), які асоціюються з крижинками. Нарядні образи ідеально підходять для казкових новорічних свят.
  • Френч звично займає рядок лідера серед кількості новинок для зими 2018-2019. Лінію посмішки, з огляду на сезонність моделей, модно прикрашати сріблястим і золотистим глітером, густота нанесення якого зменшується по мірі віддалення від кінчиків нігтів. Такий спосіб імітує техніку градієнта і відмінно вписується в Новорічні та Різдвяні свята. Неординарний і, безсумнівно, цікавий френч, в якому лінія посмішки декорована в’язаним манікюром або рельєфним малюнком у вигляді рукавички. Френч окреслює посмішку стрічками, змінює її форму на рамку з оригінальним зимовим декором.

У роботах художників нейл-арту зима асоціюється з блиском, переливами кольорів, мерехтінням відтінків і зачаровує сяйвом інею, снігу і льоду. Саме тому тут абсолютно виправдано й доречно вписується декорування стразами, камінням, кришталевою крихтою, блискітками і глітером.