Манікюр в домашніх умовах – швидко і просто! Частина 1

Більшість людей, почувши таке знайоме слово «манікюр», уявляють собі акуратні дамські пальчики , нігтики яких неодмінно покриті яскравим лаком. Це уявлення частково вірно, але все-таки не зовсім. Лак для нігтів аж ніяк не є основним елементом манікюру.

 

34460ac9a44ba4800a5523edfde31450_cropped_740x460«Манікюр» — слово фрацузское, і буквальне значення — це «догляд за руками». Результатом манікюру повинні стати доглянуті руки і нігті, а вже будуть останні покриті спеціальним лаком – це особиста справа кожного.

 

Всупереч ще одній частій помилці, манікюр може бути здійснено не тільки в спеціальному салоні, але і в домашніх умовах. Для цього необхідно уважно ознайомитися з процедурою проведення грамотного догляду за руками і виявити деяке терпіння. Результатом стануть доглянуті руки і зекономлені на роботі майстра грошові кошти.

 

В останні роки заслужену популярність придбав так званий «безобрізний» манікюр, коли на шкіру біля нігтя здійснюється мінімальний вплив. Такий вид догляду за нігтями часто практикують навіть професіонали, а вже для новачків і любителів він просто ідеальний через низький рівень травматизму.

 

Набір інструментів, необхідний для безобрізного манікюру, невеликий: крем для рук, пилочка для нігтів, олія для розм’якшення кутикули і паличка для її зрушення. Остання може бути виготовлена як з пластику, так і з апельсинового дерева. Металевих паличок слід уникати – таким інструментом можна випадково пошкодити ніготь.