Манікюр в домашніх умовах – швидко і просто! Частина 2

Перший етап будь-якого манікюру – це легкий масаж рук. Для його здійснення відмінно підійде найпростіший крем для рук. Втирати крем в шкіру необхідно м’якими, погладжуючими рухами. Такий масаж сприяє релаксації і налаштовує на майбутню процедуру.

neobreznoy_manikjur_v_domawnix_uslovijaxПотім слід надати нігтям потрібну форму за допомогою пилки. Ідеальна форма може бути отримана не з першого і навіть не з другого разу, тому на цьому етапі слід проявити максимум терпіння та витримки.

Тепер потрібно зробити шкіру навколо нігтів та й шкіру рук у цілому досить м’якою. Для цього треба занурити ручки у ванночку з теплою водою. У воду за бажанням можна додати краплю будь-якої ефірної олії і кілька крапель олії-бази — наприклад, мигдалевої або оливкової. Частково або повністю ця процедура може бути замінена нанесенням на шкіру навколо нігтя спеціальної олії для видалення кутикули. У будь-якому випадку, після того, як шкіра навколо нігтя стала м’якою, її необхідно акуратно відсунути дерев’яною паличкою, надавши нігтьовому ложу необхідну форму.

На цьому, в принципі, можна зупинитися. Однак сучасний манікюр немислимий без лаку для нігтів. Перед нанесенням лаку нігті обов’язково потрібно підготувати — знежирити за допомогою спеціальної рідини. Якщо її під рукою не виявилося, то руки потрібно ретельно вимити з милом. Якщо не дотриматися цього простого правила, лак при нанесенні на нігті буде лягати смугами або утворювати маленькі бульбашки.

Колір лаку для нігтів може бути абсолютно будь-яким і залежить від особистих переваг і смаку.