Маммопластика — ваш реальний помічник у досягненні ідеалу

Маммопластика — це напрямок естетичної хірургії, що спеціалізується на моделюванні форми і розміру грудей. Тренди в області краси змінюються з дивовижною динамічністю, проте, кожна жінка мріє про ідеальні пропорці, які не продиктовані модними тенденціями, а які створюють цілісний і гармонійний образ.

krasivaya_grudПластика грудей, що практикується у спеціалізованих клініках, має на увазі три основних напрямки:

 

  • збільшення розміру грудей;
  • зменшення розміру грудей;
  • підтяжка грудей.

Операції по збільшенню грудей є безперечними лідерами в цьому сегменті. Сучасні методи мають на увазі два основних найбільш затребуваних і безпечних методи вирішення проблеми недостатнього об’єму грудей — установку імплантатів і ліпофілінг. Імплантація силіконових вставок є найбільш практичним методом корекції форми і розміру грудей. Дана операція здійснюється протягом невеликого відрізка часу, самі імплантати є нешкідливими, стійкі до механічного і вібраційного навантаження, вони не відштовхуються організмом і мають довічну гарантію. У випадку з ліпофілінгом, як філлери використовується власна жирова тканина з інших ділянок тіла, що також є безпечним методом, оскільки імплантована власна тканина в рекордно короткі терміни «проростає» кровоносними судинами, нервовими закінченнями і функціонує, як частина вихідної тканини.

До речі, на сайті novetilo ви можете дізнатися більше про операції на грудях та особливості їх проведення.

Зменшення грудей — більш складна операція, яка передбачає відсікання зайвої м’язової, жирової та шкірної тканини, необхідність якого викликана медичними показаннями. Помилково вважати, що до таких операцій вдаються виключно жінки. Багато чоловіків в різні періоди життя страждають таким захворюванням, як гінекомастія — неконтрольоване зростання кількості залізистої тканини в області грудей, така проблема також вирішується за допомогою маммопластики.

Підтяжка грудей — малоінвазивна косметична операція, спрямована на ефективну боротьбу з віковими або патологічним змінами (опущенням тканин). Сучасні технології дозволяють здійснювати такі операції з мінімальною травматичністю. Суть втручання досить проста — визначаються групи м’язів з низьким або відсутнім тонусом, які крізь невеликі надрізи фіксуються і в разі необхідності вкорочуються — таким чином, коригується форма грудей.