Мама, дитина і конструктор — три складових сімейного щастя

Ваша дитина ходить в дитячий садок і, природно, грає там не тільки з машинками і ляльками. Її інтелект і моторика рук розвивається за допомогою кубиків, але найкраще допомагає стати особистістю конструктор, причому найпростіший, з великими деталями незвичайної форми. Років 15 тому всі були в захваті від бренду «Лего», зараз щось подібне випускають по всьому світу. Давайте розберемо його переваги і подумаємо, який набір купити для домашнього використання.

2375.0x970Різнокольорові кубики викликають позитивні емоції, особливо, ті за допомогою яких можна швидко побудувати будинки або фортеці. Малюк швидко втомлюється, тому годинами сидіти з вами на підлозі не буде. Для дітей від 3 — х років варто купити ниндзяго конструктор в магазині з пластика із закругленими кутами, в чотирьох основних кольорах. Він допоможе засвоїти техніку складання «цеглинок» так, щоб стіни були рівними і міцними, навчить відрізняти кольори один від одного, допоможе засвоїти нехитрий рахунок і дасть основу геометричним пропорціям. Після такого конструктора діти прекрасно розуміють, що на дах йде трикутник, на стіни — квадрат, а перекриття між поверхами — прямокутне

Як тільки дитина йде в середню групу дитячого садка, необхідно прикупити додаткових деталей в уже існуючий конструктор і користуватися ним до того, як дитина стане школярем, але пластикових деталей їй замало, тому в додаток до різнобарвних кубиків додайте щось інтелектуальне, наприклад, залізну дорогу або спецтехніку у вигляді автотранспорту з глибокими кузовами, баштових кранів і меблевих гарнітурів для декорації внутрішніх приміщень.

Так ви розвинете у вашої дитини образне мислення, причому засноване на реальних прикладах, якщо будете звертати увагу на те, що бачите на дорозі, або перебуваючи в гостях. Уважно ставтеся до початкового виховання дитини, адже від цього в значній мірі залежить її поведінка у майбутньому.