Малювання за номерами

Малювання за номерами — це новий, дивовижний вид хобі. Це заняття зібрало десятки тисяч шанувальників по всьому світу, в тому числі і в Україні. Малювання за номерами дозволяє навіть людині без творчого складу розуму створювати шедеври на справжніх полотнах. Процес затягує, а результат надихає на нові малюнки.

maxresdefault (64)Дивлячись на таку картину, ніхто не здогадається, яким чином вона була намальована. Все для малювання за номерами ви зможете знайти у спеціалізованому інтернет-магазині.

Користь малювання за номерами

Малювання за номерами — це ваші перші кроки на шляху до широких художніх можливостей. Перш за все, це хобі в міру збільшення складності картин, дозволить розвинути концентрацію уваги, навчить очі розрізняти різні відтінки, комбінації кольорів, глибину і багатошаровість картини. Рисунки по цифрам активізовують мозкову активність. Людина захоплюється цим хобі, тому що в процесі малювання за номерами, виходять справжні шедеври. Таким чином, малювання за номерами є корисним і дуже приємним заняттям. Воно стане відмінною підмогою початківцям художникам, а також тим, хто просто хоче випустити з-під свого пензлика кілька неймовірних картин, і пишатися результатом.

Комплектація наборів для малювання за номерами

Кожен набір для малювання за номерами включає в себе:

— бавовняне полотно з пронумерованим контурним малюнком;
— упаковку з розфасованими у акуратні невеликі баночки акриловими фарбами на водній основі;
— комплект пензликів;
— контрольний лист.

Це стандартна комплектація кожного набору для малювання за номерами. Готові набори включають в себе все необхідне для малювання. При цьому кожна деталь відрізняється відмінною якістю. Кисті з еластичного нейлонового волокна, безпечні акрилові фарби, які не містять в собі токсичних компонентів, справжнє бавовняне полотно, обрамлене в добротну дерев’яну рамку — ніколи раніше ви не отримували стільки задоволення від свого захоплення.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася і ви почерпнули для себе багато цікавої інформації.