Маленька дитина і пікнік на природі

Багато з нас до народження дитини любили організовувати пікніки на природі. Адже в оточенні лісу, на березі озера або на безмежних просторах заміських полів так легко відволіктися від гнітючих думок, забути про робочі та побутові проблеми і просто помріяти. Особливо, якщо на дворі тепле та ласкаве літо. Однак після народження дитини така подорож стає непростим завданням, адже виховання малюка — це і дотримання гігієни, і досить строгий розпорядок дня, і відповідальний підхід до харчування. Проте, навіть з дуже маленькими дітьми короткостроковий пікнік на природі стає можливим, якщо врахувати деякі важливі питання.

Family portrait - mother with children

Достатня кількість запасного одягу

Варто пам’ятати, що заміські простори — це місце, де дитячий одяг швидко може забруднитися або промокнути. Тому варто взяти з собою не менше двох змінних комплектів одягу, щоб не переживати про те, що з цієї причини Вам доведеться перервати захід раніше запланованого часу. До того ж, погода може бути мінливою, а тому доцільно запастися як легким, так і теплим одягом.

Повноцінне дитяче харчування

Не тільки дитяче харчування, упаковане заводом-виробником в зручні герметичні баночки, але також і продукти домашнього приготування цілком можна взяти з собою на пікнік. Для цього слід заздалегідь придбати хороший термос — але слід пам’ятати, що термоси бувають різними. Деякі з них призначені для зберігання рідких напоїв і перших страв, а інші розраховані переважно на другі страви. Відмінність полягає в формі термоса і ширині його горловини. Купуючи термос, дуже важливо уточнити у продавця інформацію про матеріал з якого виготовлене внутрішнє покриття — він повинен бути екологічно чистим і безпечним для дитини.

Захист від комах

Укуси комарів або інших комах — звична справа для тих, хто традиційно проводить вихідні на лоні живої природи. Але для дитини такі укуси можуть обернутися справжньою проблемою — наприклад, через виникнення алергічних реакцій. Тому, вирушаючи на пікнік, важливо не забути взяти з собою засоби першої допомоги при укусах комах.

Ще більш універсальне рішення — це спрей, що наноситься на поверхню одягу з метою захисту від укусів комах, в тому числі і кліщів, які представляють собою найбільшу небезпеку як для дітей, так і для дорослих.

Отже, збираючись на пікнік, складаємо список необхідних речей. Можливо, доведеться додатково купити одяг для дитини, який є досить практичним для активного відпочинку — якщо, звичайно, таких речей немає в існуючому гардеробі. Забезпечуємо дитину їжею, купуємо вологі серветки для дотримання гігієни, захищаємо малюків від наслідків укусів комах — і вирушаємо в дорогу, не боячись перешкод!