Макіяж: поради для початківців

Кожна жінка, яка хоче виділитися з натовпу, повинна знати правила нанесення індивідуального макіяжу. Для того щоб навчитися цьому, пропонуються три поради ознайомчого характеру. Щоб робити макіяж професійно, необхідно пройти спеціальні курси.

 

Nanesenie-makijazhaПорада № 1: Користуйтеся правильними інструментами

 

 

Людина може мати правильні навички, але без належного обладнання і засобів – неможливо створити бажаний образ. Витратити гроші на високоякісні пігменти і кисті, безумовно, варто.

Досвідчені візажисти стверджують, що навіть з навичками початкового рівня, високоякісні засоби, кисті і губки допоможуть створити чудовий макіяж. Тому інструменти під рукою повинні бути вже на професійному рівні.

Порада № 2: Знайте, коли треба використовувати маскуючі засоби

 

 

Будь-яка, молода дівчина, яка бажає добре робити макіяж, повинна навчитися застосовувати маскувальні продукти належним чином. Коректор – цей продукт є одним з важливих компонентів макіяжу сучасної жінки. Найчастіше, обличчя може мати нерівний тон або може бути присутній небажаний колір. Вивчення цих недоліків є невід’ємною частиною навчання, як наносити макіяж. При правильному і регулярному використанні, маскуючі засоби можуть ефективно приховати сіруваті відтінки навколо очей, червоні плями біля носа і навіть запалені прищі.

При використанні консилера, потрібно застосовувати правила колірного колеса, щоб досягти бажаних результатів. Ось бежевий консилер далеко не універсальне рішення. Наприклад, консилер, що містить зеленуваті пігменти, може тільки ефективно покрити почервоніння на шкірі обличчя. Для приховування непривабливого відтінку синього кольору на шкірі, потрібен оранжевий пігмент.

Порада № 3: Правильно виділені очі

 

 

Очі, мабуть, найсильніші риси обличчя. Досвідчений візажист може змінити те, як людина виглядає, так само змінюючи форму очей або маніпулювати грою світла і тіней навколо них з певними пігментами. Один з найпростіших способів зробити очі, це змінити форму обличчя за допомогою контуру і відблисків. Цей метод особливо корисний для жінок, які починають зауважувати, як шкіра стає в’ялою і навколо очей з’являються глибокі зморшки.

Вчіться правилами макіяжу, і це дозволить вам довгий час виглядати молодо і привабливо!