Макіяж очей на кожен день

Щоранку, прокинувшись, доводиться продумати і визначиться з макіяжем на день. Для того, щоб зовнішність була свіжа і від сну не залишилося і сліду, більша увага приділяється очам. Але коли не вистачає часу на те, щоб кожен день робити професійний макіяж, як бути в такому випадку?

 

1427782191_1106f801842a3ac2c8011f0486cc062cЛегкий і красивий макіяж на кожен день

 
Багато хто задається питанням, як нафарбувати очі для повсякденного виходу, так, щоб оточуючі були захоплені і побачили у вас загадку душі. На сьогоднішній день стилісти пропонують декілька способів нанесення простого макіяжу, який буде слідувати тенденціям моди і ідеально підійде будь-якій зовнішності.

Подвійні тіні. Для того, щоб виділити і прикрасити очі, необхідно скористатися подвійними тінями і тушшю для вій. Потрібно враховувати контраст кольору, одні тіні повинні бути темні, другі світліші. За допомогою темного відтінку заглиблюються очі і з’являється таємничість. Світлий колір виділяє брови і додає виразність верхнім повікам. Дотримуючись моди, можна використовувати для очей два контрастні кольори тіней. Але потрібно враховувати те, що не всі кольори в моді.

Підводка і олівець. Вважаються основою для найшвидшого макіяжу: туш для вій і стрілки, зроблені за допомогою олівця або підводки. Такий макіяж завжди був і буде в моді. Виділивши очі ви зможете одягнути будь-який одяг. Крім цього погляд очей набуває таємничість і загадковість.

Натуральний макіяж. Самим натуральним мейк-апом вважається той, який не порушує природну красу. Тому не треба намагатися «заштукатурити» себе, тому, що це виглядає дуже погано. До натурального макіяжу на кожен день належить легке подовження вій і надання матовості шкірі навколо очей.