Make-up на швидку руку або як освіжити втомлене обличчя

Телебачення, журнали, соціальні мережі рясніють фотографіями дівчат, шкіра яких сяє свіжістю і молодістю. Всі ми несвідомо порівнюємо себе і цих юних красунь. Однак їх ідеальний зовнішній вигляд — це не завжди дар природи, найчастіше це заслуга цілої команди професіоналів: візажиста, фотографа. Для отримання яскравої фотографії, як відомо, потрібен насичений макіяж, який доречний на знімальному майданчику, але не є доречним у звичайному житті.

Hispanic woman applying lipstick in compact mirror

Що ж робити звичайним дівчатам, спосіб життя яких ніяк не пов’язаний з постійними зйомками, але які хочуть виглядати також привабливо, не дивлячись на щільний графік?

Досить оволодіти деякими хитрощами простого макіяжу, який виправить навіть самий втомлений вигляд.

Перше правило: правильно очищаємо шкіру обличчя. Необхідно вмити обличчя теплою водою з очищаючою пінкою або будь-яким засобом, який допоможе позбутися від пилу і косметики на обличчі. Потім потрібно провести кілька повторень з контрастним вмиванням — спочатку дуже теплою водою, після холодною. Це поліпшить кровообіг, з’явиться здоровий рум’янець, погляд стане більш свіжим і відкритим. Закінчити контрастне вмивання краще холодною водою.

Друге правило: правильне зволоження та живлення. Після очищення і перед макіяжем необхідно нанести зволожуючий крем з щільною текстурою, не забуваємо при цьому також про засіб для зволоження губ.

Третє правило: хитрощі макіяжу. Для make-up на швидку руку вам знадобиться: тональна основа, рум’яна природного відтінку, гель для брів, туш, темно-коричневі тіні, олівець для губ червоного відтінку. На очищене і зволожене обличчя потрібно нанести тональну основу, добре розтушувати, вбити подушечками пальців. Спеціальним гелем потрібно надати бровам необхідну форму. Рум’яна стануть паличкою-виручалочкою для втомленого обличчя. Наносити рум’яна слід легкими рухами, тонким, ледь помітним шаром на рухому частину повік. Після чого нанести рум’янами на вилиці. Потім набрати на косий пензлик темно-коричневі тіні і виділити контур вій на верхніх повіках, злегка вимальовуючи витончену стрілку до зовнішнього куточка повік. Нанесіть туш, розділяючи вії. Олівцем для губ обводимо контур, потім подушечками пальців розтушовуємо по всій поверхні губ. Добре, якщо олівець буде червоного кольору.

Такі прості хитрощі з мінімальною кількістю декоративних засобів допоможуть своїми руками зробити освіжаючий макіяж на швидку руку, і виглядати привабливо навіть в кінці робочого дня!