Магія колискової

Співайте дітям колискові на ніч. Навіть якщо ви втомилися, знайдіть в собі сили посидіти біля ліжечка малюка і заспокоїти його колисковою. Це ж не просто пісня. Це якесь таїнство. Вона огортає вашого малюка любов’ю. Час колискової — це особливий час для малюка. Він чує неповторний мамин голос.

polza-maminoy-kolybelnoy-1140x599_1121261912 (1)Часом, мама і сама не помічає, як вона вся перетворюється, схиляючись перед малюком. Вдень вона розмовляє зовсім по-іншому. Біля дитячого ліжечка у неї змінюється тембр, звучання голосу. Він стає грудним, тихим і протяжним. Таким м’яким голосом ви говорите про свою любов. Коли дитина чує колискову, у неї відкривається душа. У цей саме час малюк найбільш сприйнятливий до слів. Йому можна говорити все і він в це повірить. Мами використовують цей момент для програмування майбутнього для малюка. Вони кажуть, що він виросте здоровим, розумним, сильним і красивим. Все, що мама промовляє в цей час, має велику силу і здійснює на малюка великий вплив.

Наші предки знали про таку магію і всі сакральні знання передавали в колискових піснях. Колискова — це шлях до душі дитини. Це провідник в новий незнайомий світ, перехід від одного стану в інший. Мама сама заспокоюється і малюк розслабляється. Він зчитує ваші почуття. Якщо мама втомилася і хоче, щоб дитина швидше заснула, то малюк тут же відчує це і не відпустить її. Колискова вимагає особливого стану мами. Можна виконати якусь стару колискову. Вона буде як молитва біля ліжечка малюка. У ній багато любові. Тільки уявіть, скільки материнських почуттів було вкладено в неї. Деякі мами співають пісні зі свого дитинства.

Це теж дуже приємно. Дитячі спогади наповнені позитивом і все це малюк відчує. Всі пісні повинні бути зі щасливим кінцем. Якщо вам подобається співати романси, то там не повинно бути ніяких страждань. Дитина буде любити ваш голос, навіть якщо у вас немає слуху або ви застуджені. Татів тембр голосу теж сприятливо і заспокійливо діє на малюка. У татів прекрасно виходить вкласти дитину спати з допомогою пісні. Тати часто виконують студентські пісні. З важким роком експериментувати не треба. Іноді татові пісні подобаються більше малюкові і він вимагає від мами такого ж виконання. Малюк відчуває блаженство, коли йому виконують колискову пісню. І мама, і тато це роблять з любов’ю. Всі почуття, які ви відчуваєте під час виконання пісень, передаються дитині. Вона спокійно засинає в любові і спокої.