Любов з наукової точки зору

Є багато видів любові.

Любовь-с-научной-точки-зренияІ кожний з нас хоча би раз у житті відчував цей стан. Батьки люблять дітей, хлопець готовий зробити все заради своєї коханої дівчини, брат захищає сестричку і т. д.

Кохання — це світле і дуже природне почуття для людини. Але з наукової точки зору, кохання — це наркотик.

Розглянемо, що ж таке любов з точки зору сучасної науки.

 

Любов живе три роки?

 
Також є цікава думка вчених на фразу про те, що «любов живе тільки три роки». Насправді вони не згодні з таким формулюванням, так як провели експеримент, в якому довели, що любити другу половину можна до глибокої старості.

В експерименті вчені зібрали молодих закоханих і пар зі стажем. Кожній групі дали фотографії із зображенням других половинок, і просили дивитися на фотографії кілька хвилин. Після чого томограф, який фіксував активність головного мозку, показав, що тести молодих і літніх людей нічим не відрізняються.

 

Пошук супутника життя

 
Також вчені вважають, що супутника життя, свій ідеал ми шукаємо цілеспрямовано. Найчастіше вчені твердять: «обранець дівчинки схожий на її батька, а обраниця хлопця на його матір», тобто людина вибирає собі супутника за образом рідної і добре знайомої йому людини.

Але взагалі любов з труднощами піддається науковому визначенню. Вже дуже це несумісні речі: світ суворих доказів і спостережень і світ людських почуттів. Для науки важливий – холодний розум, а для кохання потрібне гаряче серце.