Любов пройшла або криза у відносинах

Завжди дуже сумно, коли двоє людей, які колись буквально сходили з розуму один від одного, втрачають свої почуття. Це відбувається з різних причин, однак розрив відносин — це завжди болісно для обох.

chto-delat-esli-v-otnosheniyah-nastupil-krizisІнша справа, коли в сім’ї, звідки пішла любов є діти! Нескінченні сварки, взаємні звинувачення і закиди дуже згубно позначаються на емоційному стані дитини, причому зовсім неважливо скільки їй років. Саме тому багато сімейних пар прагнуть вирішити все мирним шляхом, нерідко навіть без розлучення.

Однак багато сімейних пар навіть не замислюються про те, що можливо пристрасна любов просто знайшла нове обличчя, стала більш витриманою і стриманою. Це зовсім не означає, що загасаючу у вихорі життєвих перипетій пристрасть можна прирівняти до кохання, яке минуло. Справа в тому, що суворі будні, горезвісна рутина сімейного життя часом не залишають місця для романтики і відносини стають прісними і нецікавими. Але це аж ніяк не означає що любов пройшла! За словами психологів, над відносинами потрібно постійно працювати, навіть якщо ви втомилися на роботі чи вдома з дітьми.

Криза у відносинах виникає у тих сімейних пар, які з головою поринули в рішення поточних проблем, не залишивши у своєму щільному графіку місця для коханої людини. Вихід дуже простий! Спробуйте хоча б кілька разів на тиждень влаштовувати собі відпочинок від дітей, побутових турбот і труднощів. Сходіть в кіно, театр або на дискотеку.

На вихідних можна весело провести час разом на свіжому повітрі, влаштувавши романтичний пікнік або просто покататися разом на велосипедах. Після таких днів, проведених разом вам захочеться якомога більше часу приділяти своїй другій половинці, розділяти з нею все навпіл, в тому числі і побут! Приготування смачної вечері також може стати прекрасним романтичним проведенням часу, під час якого ви будете спілкуватися і радіти, як колись раніше!

Якщо почуття почали трохи згасати, то не лінуйтеся підкинути дров, щоб пізніше не довелося пошкодувати. Однак якщо відносини вже вичерпали себе і всі спроби повернути почуття закінчуються невдачею, то не потрібно боятися відпустити людини, можливо через деякий час вас чекають ще більш яскраві почуття, про які ви так мрієте!