Любов – це всього лише хімічна реакція?!

Кожна людина замислюється над питанням, що таке любов і чи є вона взагалі? Це абсолютно незрозуміле почуття в житті кожної людини, яке незважаючи на свою простоту насилу піддається визначенню. Сучасні вчені стверджують, що кохання — це всього лише хімічна реакція в нашому організмі. Але чи погодимося ми з науковою точкою зору?

 

18523Деякі люди кажуть, що кохання не існує, а є симпатія до людини, фізичний потяг, прихильність, турбота і розуміння. Все перераховане люди часто приймають за любов, в чому сильно помиляються.

Коли людина відчуває, що про неї хтось дбає, відчуває симпатію, і якщо це все взаємно, то вона щасливою. Люди часто говорять, що без любові людині дуже складно жити і взагалі вона стає агресивною і жорстокою, але при більш детальному розгляді проблеми, розумієш, що справа зовсім не у відсутності цього почуття, а в недостатній увазі і турботі, так як це сильно впливає на нашу поведінку.

Сімейних пар, які живуть декілька десятків років разом, пов’язує часто не любов, а звичка і комфорт проживання один з одним. У будь-якому випадку «яскраві» почуття на початку стосунків, коли-небудь почнуть поступово «згасати». У якихось парах колишній потяг зникає безслідно, а в деяких від колишнього спілкування залишається лише мала частина минулих почуттів.

Але невже любов всього лише ілюзія?

Складно відповісти на це питання.

Кожна людина хоче відчувати себе щасливою, але всі ми домагаємося цього по-різному, хтось через ілюзію, стверджуючи, що його одухотворяє світле почуття, яке всі називають коханням, а хтось через ту реальність, яку він сам собі створює. Така людина вважає, що так звана любов — це звичайна реакція нашого організму, викид гормонів при певних ситуаціях, тому для неї всі розмови про «вище» почуття є лише порожніми словами.

Але вибір тієї чи іншої лінії поведінки залишається за кожним з нас.