Лялька на всі часи

Барбі — найвідоміша лялька на планеті. Нарядів у неї більше, ніж у відомих актрис, а красі її будинку позаздрить будь-який мільйонер. У неї величезна кількість родичів, не рахуючи, звичайно, красеня-чоловіка Кена. До речі, в первісній версії це був її брат.

first-barbie-2З’явилася ця чарівна іграшка в 1959 році. Придумала її стенографістка Рут Хендлер. Кажуть, що прототипом цієї ляльки стала доросла дівчина Білд Ліллі, відома досить відвертою поведінкою і нарядами, персонаж коміксів для великих хлопчиків і дівчаток. У цєї мадам була ідеальна фігура, пишне біляве волосся і не дуже стримані манери. Ляльку назвали Барбі на честь дочки Рут Барбари.

Спочатку Барбі була одягнена в один лише смугастий купальник, інші наряди можна було придбати окремо. Невідомо, очікувала її авторка такої популярності своєї іграшки, але поява Барбі у продажу справила приголомшливий ефект. Фірма, яка виготовляла ці ляльки, не справлялася з величезною кількістю замовлень.

Також про Барби ви можете почитати детальніше на сайті multoigri.ru, де є багато цікавої та пізнавальної інформації.

Популярність ляльки Барбі з кожним роком все збільшується. Кожну секунду в світі продається приблизно одна лялька. З історією Барбі пов’язано і багато скандальних моментів. Чого тільки варта поява на ринку вагітної Барбі. Поки велися суперечки з приводу шкідливо це для ранимої дитячої психіки чи ні, досить багато малюків стали щасливими володарями Барбі-матусі з гарненьким дитиною в животику.

Також Барбі звинувачують в епідемії анорексії серед дівчаток-підлітків. Мовляв, надивляться дівчата на свою ідеальну ляльку, і давай виснажувати себе дієтами.

Як би там не було, виробники Барбі як і раніше радують підростаюче покоління новинками, придумують нові будинки і наряди для цієї красуні, щоб ігри з Барбі для дівчаток ставали все цікавішими.

Сподіваємося, що стаття була для вас корисною. Поділіться нею в соцмережах із друзями та знайомими.