Лялька для дівчинки — природна потреба

Сьогодні виробники іграшок для дітей поставляють на ринок безліч найрізноманітніших виробів. Часом батькам доводиться неабияк потрудитися, щоб вибрати із запропонованого асортименту кращий варіант для своєї дитини. Але є два види іграшок, які на 100% є виграшними в будь-якій ситуації — це лялька для дівчинки і машинка для хлопчика. Будь-яка дитина підтвердить, що таких іграшок не буває занадто багато. Особливо це стосується ляльок.

kuklaМало знайдеться дівчаток, які б не любили гратися з ляльками. Дівчатка піклуються про них, годують, змінюють їм пелюшки, укладають спати. Зазвичай в таких іграх задіяні ляльки-пупси, які імітують маленьких дітей. Крім того, що багато хто з них вміють говорити якісь слова, деякі ще й п’ють, а потім пісяють зовсім як живі, тим самим викликаючи у дівчаток непідробний інтерес і захоплення. Дівчатка із задоволенням граються з іграшковою дитиною, саме так проявляється закладений в них природою материнський інстинкт.

До речі, вас може зацікавити красива одежда для кукол, яку ви можете придбати на сайті dochkimateri-baby.com за вигідними цінами.

Ще є ляльки, які виглядають як дорослі дівчата. У них довге волосся, гарний макіяж і безліч одягу і аксесуарів. Дівчатка дуже люблять міняти лялькам зачіски і оновлювати їхній гардероб, окрема радість — це нанесення на обличчя ляльки спеціальних фарб. За допомогою таких ляльок можна придумати багато ігор, які в основі своїй будуть копіювати поведінку дорослих. Барбі з подружками може відправитися на фітнес, відвідати кафе або магазин весільних суконь.

Граючи з такими ляльками, дівчинка потихеньку вчиться бути дорослою. А створюючи їм зачіски і макіяж, вона набуває перші навички догляду за собою. Якщо ж дівчинка просить маму купити їй ляльку, яка є персонажем улюбленого мультфільму, значить, вона хоче поруч з собою бачити реальне втілення власної фантазії. Батькам варто врахувати, що гра з ляльками — це природна потреба дівчинки і не завжди варто їй відмовляти в придбанні чергової подружки з рожевим волоссям.