Ліжко-подіум в інтер’єрі спальні

У кожному будинку спальня вважається найбільш значущим приміщенням. Вона не призначена для відвідування сторонніми людьми, але господарі все одно намагаються продумати цікавий варіант оформлення, адже вони в спальні проводять приблизно третину життя. Найоптимальніше рішення для сучасної спальні — це установка ліжка-подіуму.

Такий різновид ліжка економить місце, створюючи унікальний дизайн приміщення. Подіум під ліжком цілком може передбачатися у великій спальні, а також в дуже тісній квартирі.

krovat-podium-svoimi-rukami-2

Двоспальне ліжко-подіум — сучасне модний напрямок в дизайні інтер’єру, воно вважається ще й дуже практичним. Якщо встановити в спальні даний подіум, то можна зовнішній вигляд кімнати зробити більш оригінальним. Дана конструкція приховає всі домашні речі, комунікації, ліжко.

Сьогодні існує багато варіантів подіумів під ліжко, є і моделі, які будуть відрізнятися своєю шириною, висотою. Подіуми можуть обладнуватися сходами, горизонтальною шафою і місткими ящиками, куди можна заховати постіль або одяг. Хоча подіум і вважається універсальним і практичним елементом, важливо передбачити наявність якісного матраца.

Матрац — це основа, яка буде противагою тому тиску, який чинить тіло. Вибирайте ортопедичний матрас. Ви отримаєте зручне, функціональне і стильне ліжко.

Двоспальне ліжко, установлене на подіумі, впишеться в габаритну спальню, воно стає автоматично основним її атрибутом, пожвавить інтер’єр. У просторому приміщенні красиво виглядають подіуми, які мають незвичайне оформлення.

За допомогою ліжка-подіуму можна поділити простір на зони. Частина кімнати буде застосовуватися для створення зони відпочинку, де поміститься крісло з телевізором. Подіум з висувним ліжком буде підвищувати функціональність кімнати, перетворюючи зі спальні вітальню та зону відпочинку.