Ліжечка для новонароджених

Вибираючи ліжечко для малюка, подумайте про те, скільки років дитина буде в ньому спати. Стандартного розміру ліжко (120 см на 60 см) розраховане для дітей до трьох років. baldakhin-na-detskuyu-krovatku-05

Критерії, за якими варто вибирати дитяче спальне місце: — міцність; — надійність; — регулювання рівня висоти днища; — натуральні матеріали. Додаткові функції: коліщатка, маятник, ящик для іграшок або білизни, пеленальний стіл, можливість трансформації у велике ліжко. Ці функції необов’язкові, але істотно спростять процес заколисування (засипання). Ящик для білизни заощадить місце, а велике ліжко дозволить не думати про покупку меблів в дитячу кімнату найближчі 10 років, якщо воно зроблене з якісного міцного натурального матеріалу.

Тонкощі вибору

Якщо ви плануєте купити або замовити ліжечко нестандартних розмірів, приготуйтеся до того, що це буде дорожче. Додаткові покупки, такі як матрац, наматрацник, балдахін теж потрібно буде робити на замовлення. Дно ліжечка виконують з ламелі або з цільного дерева. Ламель простіше замінити, в разі тріщини, якщо дорослий малюк вирішить пострибати в ліжечку. Але ймовірність того, що незбиране дерево лопне або трісне, мала. Тому вибирайте те, що вам подобається. Бокові частини ліжечка складаються з тонких дощечок, розташованих на відстані одна від одної. Зверніть увагу на відстань між дощечками. У ґрати не повинна повинна голова дитини. 8-10 см — оптимальна відстань.

Додаткові покупки

Матрац в ліжечко підберіть твердий з натуральних матеріалів. Це необхідно для правильної постави малюка. Щоб матрац довше залишався в придатному стані, накрийте його наматрацником. Наматрацники виконуються з натуральних гіпоалергенних тканин, що важливо при постійному тісному контакті з ніжною шкірою малиша. Захисні бортики з м’яких тканин не дозволять малюкові просунути ручку або ніжку в решітку ліжка. Це убезпечить дитину від небажаних травм. Балдахін покликаний регулювати кількість світла, яке потрапляє на спальне місце новонародженого. Подушка дитині в перший рік життя не потрібна. З двох-трьох років можете купити подушку висотою не більше 3 см. Ковдру вибирайте легку, щоб малюк самостійно міг розкритися.