Літній догляд за віями і бровами

Довгоочікуване літо традиційно вважається часом відпусток, обіцяє відпочинок на морському узбережжі, на природі чи на дачі, коли щоденні клопоти тимчасово відступають, поступаючись можливості безтурботно проводити час, насичувати організм овочами і фруктами, багатими вітамінами.

 
aaf70a4026d42e6bc61bbd059a219507Завдяки високій температурі повітря і ультрафіолетовому випромінюванню, перед нами відкривається перспектива красиво засмагнути. Проте ложкою дьогтю в бочці меду є негативний вплив природних факторів, властивих літній спеці, які негативно відображаються переважно на волоссі, віях і бровах.

 
Якщо не забезпечити їм грамотний і комплексний догляд в результаті отримаємо: потьмяніле волосся, брови та вії.

 
І якщо для волосся в даний час пропонується безліч різних косметичних засобів, здатних попередити появу проблем, то з віями справи йдуть трохи гірше. Для їх захисту, так само як і багато років тому, використовують капелюшки з широкими полями, сонячні окуляри і туш для вій. Вважається, що нанесена досить товстим шаром туш, огортає кожну вію захисним шаром, який ефективно захищає від агресивного впливу УФ променів. Це твердження вірне лише в тому випадку, коли до складу туші входить натуральний бджолиний віск. Однак даний косметичний засіб має і ряд недоліків, головним чином пов’язаних із ймовірністю виникнення алергічних реакцій та подразнення ніжної шкіри повік. А ось водостійка туш має у своєму складі найбільш агресивні хімічні речовини, тому її регулярне використання не рекомендується.

 
Зволожуємо, відновлюємо, живимо

 
Оскільки основні чинники, що негативно впливають на погіршення стану вій влітку – висока температура навколишнього середовища і ультрафіолетове випромінювання, то і головними помічниками є зволоження та живлення. Щоденне використання якісної олії, сироватки або емульсії, збагаченої білками, вітамінами і витяжками з рослин позитивно відображаються на стані вій та брів:

 

  • вони стають набагато міцнішими;
  • повертається втрачений блиск і шовковистість;
  • припиняється ламкість і випадіння волосків;
  • відбувається активна стимуляція волосяних цибулин, що провокує зростання нових війок.