Літній догляд за руками і нігтями

Дачні клопоти, безперечно, приносять якесь задоволення, але ось тільки краси рукам вони точно не додають, тому милим жінкам доводиться ховати недоглянуті ручки від сторонніх очей. Втім, нігтики після робіт на городі також не відрізняються привабливістю…

nogtiПрийшов час виправити ситуацію — привести в порядок свої руки. Щоб позбавити огрубілу шкіру від стійких забруднень, зробіть мильну суміш, наливши в літрову ємність воду, додавши трохи шампуня або рідкого мила, чайну ложечку цукрового піску і столову ложку жирного молока. Потримайте ручки в ємності зі складом близько 20-ти хвилин, потім промийте їх під струменем холодної проточної води. Якщо руки вкрилися подряпинами і тріщинами, то скористайтеся для відновлення шкіри сумішшю з льняної і будь-якої ефірної олії. Щоб тріщини швидше зажили, корисно тримати ручки в воді, в якій варився молода картопля.

Щоб зміцнити нігтики, тримайте їх у складі з лимонного соку і води кожен день по 10-15 хвилин, потім змащуйте їх олією. Якщо ви будете змащувати нігтьову пластину обліпиховою олією, то прискорите ріст нігтів. Тим, хто не довіряє домашнім рецептам, можна скористатися готовою косметикою для догляду за руками і нігтями. Вибір ефективних препаратів сьогодні є багатим. Шукайте в складі косметики олію жожоба, морські мінерали і аргонову олію. Ці компоненти, як правило, входять до складу якісних скрабів і кремів, призначених для «літнього» догляду. Перед тим, як придбати косметику, обов’язково уважно прочитуйте інструкцію із застосування, так як важливо вибрати засіб, що не має протипоказань саме для вас. Старі пилки для нігтів неодмінно замініть на нові, не шкодуйте грошей і періодично змінюйте їх. Салони краси пропонують безліч процедур по відновленню шкіри рук і нігтьової пластини. Зверніть увагу на таку сучасну ефективну процедуру, як запечатування на поверхні нігтів лікувального складу з протеїну, вітамінів і бджолиного воску. Тонка плівка протримається на нігтики близько трьох тижнів.