Ліпосакція живота: за і проти

Постійні дієти і виснажливі тренування в спортивному залі не дають бажаного результату? Живіт все так само висить і не дає спокою? Сучасні технології та досвідчені косметологи творять дива, пропонуючи нам безопераційну ліпосакцію вони обіцяють ідеальні форми вже через короткий час. Однак наскільки це безпечно? Чи варто робити таку процедуру або продовжувати безуспішно намагатися прибрати живіт самостійно? Для початку про основи. 

10419_maxЛіпосакцією називають косметичну процедуру, спрямовану на позбавлення жирових відкладень в небажаних місцях. Найпопулярнішою вважається ліпосакція в області живота і стегон. Сучасні клініки пропонують ультразвукову і лазерну ліпосакцію живота.

Ультразвукову ліпосакцію можна віднести до безопераційного методу. Раніше зруйновані жирові клітини за допомогою ультразвуку відкачували через невеликі проколи на шкірі, після чого часто залишалися опіки та інші негативні наслідки. Однак сьогодні ультразвукові апарати значно вдосконалили. Сьогодні жир з організму не відкачують, організм його виводить самостійно. За 3-4 процедури можна остаточно розпрощатися із зайвими сантиметрами на талії. Але ця процедура показана лише тим, у кого жирових відкладень не багато. Середня вартість такої процедури варіюється від 150 до 300 доларів.

Для проведення лазерної ліпосакції використовують лазер, промінь якого через невеликий розріз на шкірі направляють на проблемні зони, тим самим руйнуючи жирові відкладення. Якщо проблемна ділянка досить велика, то однієї операції мало, буде потрібно додаткове втручання через деякий час. Операцію роблять під місцевою анестезією, тобто біль незначний, а постопераційні гематоми неяскраво виражені. Однак вартість такої операції варіюється від 1500 до 2500 доларів.

Якщо ви зважилися на таку операцію, то слід знати, що існує маса протипоказань. До них відносять серцево-судинні захворювання, гіпертонію, інфекційні захворювання, цукровий діабет, хронічні захворювання в період загострення, онкологічні захворювання та важкі захворювання внутрішніх органів. Крім того, після ліпосакції вам напевно доведеться відмовитися від шкідливих звичок, засмаги, а також дотримуватися дієти. Однак чого не зробиш заради краси!