Лінива дієта

Кожній жінці хочеться виглядати на всі сто, тому у багатьох жінок життя перетворюється в постійну боротьбу із зайвими кілограмами. Жінки постійно сидять на всіляких дієтах і відмовляють собі в задоволенні смачно поїсти. Однак не у всіх вистачає сили волі сидіти на дієті довго, зазвичай ентузіазму вистачає на тиждень, а потім все-таки хочеться поїсти чогось смачненького і забороненого. Для таких жінок придумали дієту для ледачих, яка не вимагає строгих обмежень, але через деякий час дає позитивні результати

how-to-lose-20-pounds-700x525Суть дієти полягає в тому, що на сніданок ви можете собі дозволити все, що хочете, на обід — майже все, на вечерю — тільки легкий салат. Ця дієта спрямована радше на зміну харчових звичок, і саме це дозволяє повільно стабілізувати вагу і закріпити результат надовго.

Під час сніданку можна їсти будь-яку їжу, але не переїдайте. Сніданок повинен бути корисним і повноцінним — це умова ледачої дієти. Обід при дієті для ледачих повинен бути не надто ситним. Не забувайте, що об’єм шлунка 300 мілілітрів і бажано, щоб кількість з’їденого була не більшою. Рекомендується на обід з’їсти шматочок нежирного м’яса птиці, яловичини або відвареної риби. Не можна запивати сніданок, обід або вечерю кавою, чаєм або соком відразу після їжі, почекайте якийсь час.

Намагайтеся не вживати в їжу смаженого, жирного і цукор. Вечеря при ледачій дієті повинна бути зовсім скромною і складатися з легкого овочевого салату із зеленню.

Якщо говорити в цілому, то лінива дієта повністю відповідає правилу — сніданок з’їж сам, обідом поділися з другом, а вечерю віддай ворогові.

При ледачій дієті необхідно пити 2 літри води в день. Причому пити потрібно або через годину після їжі, або за півгодини до їди. Бажано пити мінеральну воду хорошої якості без газів.

Якщо дана система харчування стане вашою звичкою — результати не змусять себе довго чекати, ви без особливих зусиль зможете стабілізувати і закріпити свою нормальну вагу.