Лінь і як з нею боротися?

Ледача людина дуже рідко здатна змінити своє життя у зв’язку зі своїми особистими вимогами і мріями. Лінуватися, все одно, що плисти за течією, приймаючи від життя тільки те, що випадково в нього впроваджується. Що таке лінь і як з нею боротися? Як викорінити лінь і отримувати від життя те, чого дійсно хочеш.

1_528e20a79b833528e20a79b86dПерше, що треба зробити ледачій людині так це знайти мету, а краще декілька. Чим більше приємних життєвих цілей поставить перед собою людина, тим вищою буде мотивація їх досягти. Дуже важливо, щоб це були не просто мрії, а дійсно цілі, нехай не найвищі і красиві, але приємні і потрібні.

Отже, цілі ми поставили і приблизно представили, як їх будемо досягати. Чи не так? Не лінуємося і записуємо всі цілі на листок паперу.

Залишилася справа за найважливішим — побороти ту саму лінь, яка нам будувати і жити заважає. Ну що ж, по-перше, для того, щоб побороти лінь нам потрібно принаймні скласти графік. Звичайний графік, як щоденний, так і довгостроковий. Що саме ми робимо з довгостроковим графіком, так це проставляємо дати для всіх своїх цілей. Тут дуже важливо розрахувати всі свої ресурси для досягнення цілей і не схибити. Не поспішайте ставити дуже маленькі терміни для досягнення великих цілей. Краще щоб терміни, так як і цілі були дійсно реальними.

Друге, з чим ви повинні подружитися це дисципліна. Самодисципліна потрібна для того, щоб самому контролювати свої дії. Ні, це зовсім не означає, що ви самі себе повинні карати або заохочувати. Жити в злагоді із собою означає жити відповідно до своїх бажань і цілей.

Далі, хвалимо себе за будь-які, навіть найскромніші досягнення і так само хвалимось ними перед усіма. Не бійтеся виставляти напоказ себе кохану і свої заслуги. Адже похвала це так приємно, особливо коли вона заслужена. Маленькі досягнення, неодмінно переростуть у великі і більш значні.

Ніколи не ставте цілі під гаслом «треба». Щоб виробити в собі хорошу мотивацію виберіть більш продуктивне гасло «хочу» і не менш оптимістичне «можу». Протягом дня спробуйте обійтися без слова «треба» і ви побачите наскільки продуктивним він виявиться.

І останнє, любіть себе не дивлячись, ні на що. Якщо ви лінуєтеся зробити щось для себе, то про яку любов може йти мова? А значить, лінь не вдасться викорінити поки ви не поставите собі безліч цікавих цілей і не перестанете картати себе за кожну провину. Любіть себе і робіть для себе те, що завжди хотіли зробити. Мрійте, ставте цілі і дійте, відкиньте страх і тривалі роздуми! І на кінець, у нас є для вас відмінна новина — поборовши лінь одного разу, вона до вас більше ніколи не повернеться!