Лимонний сік для освітлення волосся. Частина 2

При використанні лимонного соку, лимонна кислота, що міститься в ньому, змушує відкритися кутикулам волосся. Як тільки кутикули починають відкриватися, волосся стає більш сприйнятливим до змін. Такі елементи, як кислота в лимонному соці, кисень в повітрі і ультрафіолетові промені об’єднуються разом і починають процес відбілювання.

lemon-newВихід на сонце є важливим етапом освітлення, якщо ви хочете, щоб ультрафіолет взаємодіяв з лимонним соком. Ваше волосся буде швидко ставати світлішим через взаємодії між лимонним соком, який діє як каталізатор і сонячними променями. Цей процес називають окисленням. На сонці потрібно перебувати не більше 30-60 хвилин, щоб не пошкодити волосся.

Після перебування на сонці, ретельно промийте волосся теплою водою з використанням хорошого кондиціонера. Прямі сонячні промені можуть ослабити волосся, а кондиціонер допоможе відновити необхідний баланс. Майте на увазі, що результат з’являється не миттєво, тому, будьте терплячою, за необхідності, повторіть процес освітлення. Якщо ви не домоглися потрібного результату з першого разу, повторіть процедуру знову, але не частіше 2-3 разів у тиждень. Через деякий час ви помітите природну привабливість вашого освітленого волосся.