Лимонний сік для освітлення волосся. Частина 1

Важливо зазначити, що лимонний сік в його природному стані є дуже кислим, так що рекомендується розбавляти його, щоб випадково не пошкодити волосся. Більшість експертів також кажуть, що замість того, щоб фарбувати волосся, лимонний сік насправді тільки освітлює його. Результат буде залежати від того, який ваш природний колір волосся. Чим світліше волосся, тим ефективнішим буде освітлення. Тому, для людей з дуже темним волоссям, лимонний сік буде не найкращим способом, щоб освітлити свій колір волосся. Тим не менш, якщо у вас легке каштанове волосся, то лимонний сік буде природним і безпечним способом освітлення волосся в домашніх умовах.

2494-Osvetlenie-volos-limonomНе рекомендується використовувати оброблені хімією лимони для освітлення волосся. Може виявитися так, що хімія, якою вони оброблялися, виявиться небезпечною для волосся. Деякі фахівці стверджують, що використання лимонного соку, обробленого в промислових масштабах, може призвести до серйозного пошкодження волосся через вміст в соці, шкідливих хімічних речовин. Найчастіше, промислові соки не містять достатньої кількості натурального соку лимона і просто напхані хімічними речовинами.

Як це робиться?

Вирішіть заздалегідь, яку частину волосся, ви будете обробляти. Вичавіть сік лимона в миску і змішайте з рівною кількістю води, щоб не було випадкового пошкодження волосся або появи сивини. Перелийте суміш у розпилювач для більш легкого застосування. Розділіть волосся на секції, щоб зручніше було розпорошувати суміш, до того, так краще видно оброблені ділянки волосся. Наносьте суміш на волосся рівномірно, від верхівки вниз, уздовж лінії росту волосся.