Лимонна дієта для схуднення

Лимонна дієта для схуднення допоможе вам розпрощатися з 4-5 кілограмами приблизно за тиждень. Але ця дієта більше підходить для очищення організму, ніж для скидання ваги.

1293145716_limonnaya_dietaЛимон цінний найбільше своїми кислотами, які в ньому містяться у великій кількості. Лимонна кислота володіє багатьма корисними властивостями: вона позитивно впливає на кишечник, спалює жири, допомагає виробляти шлунковий сік, а також допомагає виводити з організму токсичні речовини.

Лимонна дієта для схуднення налічує як мінімум три варіації:

Варіант 1:

Раціон вашого харчування залишається незмінний, але вранці, до вживання їжі на голодний шлунок потрібно випивати розведений з водою лимонний сік.

У 1-ий день сік 1 лимона розчинити в 1 склянці води і випити.

У 2-ий день сік 2 лимонів в 2 склянках води.

У 3-ій день сік 3 лимонів в 3 склянках води.

У 4-ий — сік 4 лимонів в 4 склянках води.

У 5-ий — сік 5 лимонів в 5 склянках води.

У 6-ий — сік 6 лимонів в 6 склянках води.

У 7-ий — сік 3 лимонів в 3-х літрах води і випити протягом доби.

У 8-ий день, як і в 6-ий.

У 9-ий день, як в 5-ий.

у 10-ий, як в 4-ий.

У 11-ий, як в 3-ий.

У 12-ий, як в 2-ий.

У 13-ий, як в 1-ий.

У 14-ий, як в 7-ий день.

Варіант 2:

У цьому варіанті вранці, натщесерце і замість вечері ввечері потрібно випивати по склянці розведеного з водою лимонного соку в концентрації (1 лимон на 1 склянку води)

Дієта повинна тривати 5-7 днів.

Варіант 3:

Цей варіант дієти більше спрямований для профілактики і для того що б не набирати вагу. Знизити свою вагу з цією дієтою не вдасться.

Перед рясним споживанням їжі, будь це гулянка, свято, застілля, необхідно випити сік одного лимона, розчинений у склянці води. Лимон дуже добре допомагає розчинити і засвоїти жири в організмі, але на жаль прибрати жир він не в силах.

Лимонна дієта допоможе вам у багатьох випадках.