Лікуємося травами

Останнім часом все більша кількість людей намагається боротися зі своїми недугами аж ніяк не за допомогою таблеток. Їх вибір — лікарські рослини або, як свідчить офіційна назва — фітотерапія. Але, як і в будь-який іншій сфері, якщо вже ви зважилися нею зайнятися, слід трохи навчитися. Є набір спеціальних правил, які полегшать заняття фітотерапією.

 

Для початку, знайте, що при лікуванні захворювань краще користуватися зборами трав. А перш ніж починати лікування слід скористатися рекомендаціями фахівців. Спочатку підбирається основа, тобто трави, потрібні для лікування конкретної хвороби, а потім супутні компоненти. Припустимо, при холіцеститі допомагають жовчогінні трави, але вони провокують підвищення тиску, тому для гіпертоніків потрібно додати в збір трави, що знижують його. Можливі також алергічні реакції і можливість передозування.

12082492-n-220x300

 

Тим, хто тільки на шляху до траволікування буде цікаво дізнатися деякі цікаві факти про трави.

 

Шипшина, яка дужа корисна при вживанні руйнує емаль зубів, тому після кожного прийому відвару з цієї рослини слід полоскати рот кип’яченою водою. Така цікава рослина як червона щітка є панацеєю не тільки від багатьох захворювань статевих органів, але і від таких хвороб як атеросклероз, анемія, серцево — судинні недуги, лейкоз і навіть епілепсія. Крім того, ця рослина просто незамінна для омолодження організму, є прекрасним стимулятором і інгредієнтом для лікування багатьох хвороб. Для бажаючих схуднути буде незамінним знайомство з алоє. Знаменитий женьшень також є незамінним в лікуванні багатьох захворювань, але його дозування дуже важливе. Навіть неймовірно корисну звичайну цибулю потрібно приймати в міру.

 

Ці факти лише маленька часточка всього того, що може подарувати природа людині. Використовуйте її дари, але з розумом. Перш ніж приступати до лікування дуже добре ознайомтеся не тільки зі списком корисних властивостей, але і вивчіть можливість побічних ефектів.