Лікування зубів ультразвуком і лазером

Чистити зуби ми починаємо з першого дня їх появи, так як догляд зберігає їх здоровими. 

 

 

В даний час в більшості областей стоматології широко застосовується метод лікування зубів за допомогою впливу променів лазера. Цей метод є безкровним, стерильним, безконтактним і абсолютно безболісним.

 

 

lazernaya-stomatologia-hirurgiya

У пародонтології і загальній терапії лікування за допомогою впливу лазера замінило звичне використання бормашин і різних протравок. У хірургії та імплантології порожнини рота вплив лазером повністю витісняє скальпель і ряд інших інструментів, які наводили жах на пацієнтів.

 

 

При лікуванні зуба лазерний промінь зовсім не чіпає здорову частину зуба, а тільки видаляє його ділянки, які пошкоджені карієсом. Це пояснюється тим, що в схильних до впливу карієсу частинах зуба міститься трохи більше води, ніж в здорових. При впливі лазерного променя починає відбуватися випарювання води з пошкоджених карієсом ділянок і подальше їх видалення.

 

 

Даний метод лікування зубів безконтактний. У процесі його застосування абсолютно відсутній неприємний звук і не відчувається запах, що так характерно в разі застосування звичайної бормашини. В цьому випадку зуб можна лікувати без всякої анестезії, так як не відбувається його нагрівання.

 

 

Зовсім недавно з’явився і активно застосовується в стоматології метод, альтернативний лікування зубів за допомогою лазерного променя. Це метод ультразвукового впливу на зуб. Він швидший і менш дорогий, але дуже ефективний.

 

 

За допомогою ультразвукової системи лікування зубів відбувається їх безболісне очищення від карієсу. При цьому здорові ділянки зуба стерилізуються. Після очищення відбувається заповнення ультразвукової системою пломбування чистого ділянки зуба матеріалом, який стійкий до жувальних навантажень. На весь процес лікування потрібно не більше 5 хвилин.