Лікування зубів травами

Основним ворогом наших зубів є наліт, в якому мешкає багато мікроорганізмів. В процесі своєї життєдіяльності вони виділяють молочну кислоту, яка руйнує зуби. Зуби у жінок (як і чоловіків) не дуже полюбляють цукор, адже він не тільки є продуктом харчування мікроорганізмів, але також спрацьовує як клей, який намертво припаює зубний наліт до зубів, що не може не позначитися на їх стані. Ще один ворог зубної емалі — нестача фтору. Вміст його в нашій питній воді не дотягує до половини необхідної норми.

 

 

Однак, не обов’язково розщедрюватися на дорогі засоби, які рекламуються як в інтернеті, так і по телебаченню. Для лікування і підтримки здоров’я зубів, рекомендуємо використовувати прості народні засоби, які коштують дешевше, ніж пропонована на ринку хімія і є більш ефективними.

 

 

Прекрасно вичистити зуби можна за допомогою звичайної зубної щітки (бажано з натуральної щетини) і солоної кип’яченої води. Сіль для розчину краще використовувати морську або крупну.

 

 

Toothbrush with tiny flowers. Healthcare

Дуже хороший дезінфікуючий засіб — чебрець. Варто тільки дрібно змолоти листя чебрецю, і можна використовувати цей порошок замість зубної пасти. Ефект не змусить себе довго чекати.

 

 

Дуже добре очищає зубний наліт активоване вугілля. Візьміть кілька таблеток вугілля, подрібніть їх, обмокніть в отриману суміш зубну щітку і чистіть зуби протягом трьох хвилин, після чого ретельно прополощіть ротову порожнину водою.

 

 

Для попередження карієсу треба зібрати хвощ, посушити його і змолоти в борошно. Хвощ зупиняє кровотечу і зміцнює ясна. Чистити такою сумішшю зуби, рекомендуємо мінімум два рази на день.

 

 

Для тих, хто курить, рекомендуємо використовувати корінь ірису. Висмикніть влітку (якщо у вас є така можливість, якщо немає — купіть в аптеці) корінь ірису, поріжте на дрібні шматочки і висушіть в духовці. Корінь ірису має очищуючу дію на потемнілі і випадаючі зуби завзятих курців. Він зможе допомогти не тільки привести зуби в порядок, але і дасть можливість не так часто звертатися до зубного лікаря.

 

 

Щоб були білі зуби у дитини, купіть в аптеці деревне вугілля, дрібно його перетріть і використовуйте в якості зубного порошку. Сприяє відбілюванню ваших зубів також лимонна шкірка, якою, час від часу, рекомендується протирати зуби.

 

 

Сподіваємося, дані поради допоможуть вам правильно доглядати за своїми зубами і не витрачатися на дорогі, розрекламовані засоби по догляду за ними.