Лікування народними засобами

В кожній людині закладений величезний потенціал психічного і фізичного здоров’я. Лише наполовину використовуючи його, можна бути щасливими довгі роки. Про це нагадують знання, які започатковані ще в давнину. Лікування народними методами дійшло і до наших днів. Рецепти здоров’я дбайливо збирали, зберігали, а потім передавали з покоління в покоління в традиціях різних народів світу.

Wooden plate with fresh honey and orange berries on old wooden table

Wooden plate with fresh honey and orange berries on old wooden table

Ніхто не стане заперечувати те, що здоров’я — найцінніше в житті людини. І ми часто навіть не замислюємося про це. Однак з роками воно слабшає. Причина цього — погана екологія, ненатуральні продукти харчування, наповнене стресами життя. Просто так нічого не проходить, в будь-якому випадку, через деякий час це відіб’ється.

Потрібно сказати, традиційні ліки теж накладають свій відбиток, як би парадоксально це не звучало. Однак, це — не просто слова, а доведені медичною наукою факти. Як тільки ми хворіємо, то рідко згадуємо про те, що є природні ліки, що зцілюють організм, а частіше йдемо в аптеку, де на полицях рясніють різнокольорові пачки синтетичних засобів, антибіотиків, різнокольорових вітамінів, створених хімічним шляхом.

Природно, трапляються і важкі ситуації, коли традиційна таблетка незамінна і без неї не обійтися. Але, адже часто буває, що навіть по самому найменшому приводу ми прагнемо ковтнути нібито «чарівний» швидкодіючий препарат.

Чи згодні Ви, що куди простіше купити рекламовану таблетку при головному болю, невеликій температурі або нежиті? Однак за старих часів наші бабусі могли обійтися без аптеки. Як ви думаєте, можливо, саме тому, вони були здоровіші, ніж ми? Їх народні ліки перевірені часом. Високі трави, безкраї поля і ліси, чагарники — можна було вважати енциклопедією здоров’я. Збиралися цілющі рослини руками. Для того щоб розводити їх у великих кількостях, сучасна медицина використовує спеціальні теплиці.

Лікарські рослини, які використовуються, в більшості своїй не викликають різних побічних наслідків і нетоксичні, тому, траволікування люблять дуже багато людей.

Звичайно, народна медицина не стане заперечувати традиційну і її методи відновлення здоров’я, а тільки доповнює і розширює їх. Народними засобами можна впливати на хворобу або вбити бактерії, як це роблять антибіотики, але, можна активізувати захисні сили самого організму, при цьому, допомогти йому подолати хворобу самостійно. Тобто, не зцілити, а дати можливість бути сильнішим в складний період.

Одними лише методами лікування народними засобами часто не впоратися з серйозними захворюваннями, адже народна медицина до кінця не розкрита і невідома нікому! Відомо тільки те, що можливості її великі.