Лікування народними засобами: думка офіційної медицини

Всі знають про існування такого напряму, як народна медицина. Лікування, яке практикується в цьому напрямку засноване виключно на дарах природи. Існування народної медицини, йде коріннями глибоко в минуле, і передавалися ці знання і навички з покоління в покоління. Відомо багато лікувальних властивостей різних рослин і знахарі, які по сьогоднішній день лікують травами і настоями, говорять про те, що це найправильніший метод, який може вилікувати навіть від найбільш складних хвороб.

gaimorit-lechenie-narodnimi-sredstvami

 

Що ж стосовно лікування народною медициною кажуть лікарі?

 
Ставлення до народної медицини у лікарів — різне. Є фахівці, які довіряють і навіть на власній практиці намагаються вдаватися до впровадження подібних і найбільш перевірених методів лікування. Але є і такі лікарі, які категорично заперечують ефективність такого лікування, посилаючись на те, що в більшості випадків воно призводить до затяжної формі захворювання, з якою потім офіційна медицина не справляється.

Але давайте зробимо дуже важливе уточнення, щоб не бути такими категоричними. Лікування народними засобами – це не просто застосування, якихось незвичайних методів, це використання властивостей лікарських рослин, дія яких є відомою і, які є в складі великої кількості аптечних препаратів. Тому правильно сказати про те, що офіційна медицина постійно користується тими знаннями, які зібрала народна медицина. Це тісне сплетіння, яке категорично не можна розривати.

 

 

Лікарі і народна медицина

 
Гінекологи дуже часто призначають настої і відвари лікарських рослин, для спринцювання, лікування порушень менструації, для зняття запальних процесах статевої системи. Лікарі-отоларингологи схиляються до застосування трав у лікуванні гаймориту. Це прекрасний варіант посилити дію комплексного лікування. Дерматологи і трихологи рекомендують трав’яні збори в лікуванні себореї та дерматитів. Що там говорити, якщо випадіння волосся лікується виключно народними методами, відварами і настоями, які виписують сучасні лікарі.