Лікування молочниці народними засобами

Навіть якщо ви нечасто відвідуєте гінеколога, завагітнівши, ви не зможете пройти повз жіночу консультацію. І тут жінку, яка відвідувала жіночого лікаря нерегулярно, можуть чекати неприємні сюрпризи. Один з них — досить поширене захворювання «молочниця». Молочниця, або кандидоз — це грибкове захворювання, для місцевого лікування якого розроблено безліч лікарських препаратів. Але ось біда: приймати лікарські засоби при вагітності небажано, навіть якщо це свічки місцевої дії.

 
Порадившись з лікарем, можна спробувати застосувати народні методи лікування молочниці лікарськими травами і зборами.

 

2967698-0302
«Медовий» рецепт: змішується 1 столова ложка меду з 10 столовими ложками води, і цим розчином змащується уражена слизова. Мед має яскраво виражену антисептичну дію і в комплексній терапії може прискорити одужання.

 
Якщо хвороба виявилася на ранній стадії, може допомогти правильно приготовлений настій ромашки лікарської або календули, за допомогою якого проводиться спринцювання. Для приготування такого настою необхідно 2-3 столові ложки сухих квіток залити склянкою (200 мл) гарячої кип’яченої води і приблизно 15 хвилин тримати на водяній бані, потім остудити протягом 45 хвилин, процідити через марлю і використовувати. Цей же настій можна використовувати для приготування місцевих ванночок: беремо 1 столову ложку настойки, розводимо 500 мл кип’яченої води і проводимо процедуру близько 15-20 хвилин 1 раз в день.