Лікування і відновлення потенції: головні рекомендації

Проблеми з потенцією – жахливий удар по самолюбству абсолютно будь-якого чоловіка. Причин їх виникнення може бути безліч. Раніше було прийнято вважати, що проблеми з потенцією турбують виключно чоловіків старшого або людей похилого віку. Однак у дійсності вони стосуються і багатьох молодих хлопців, яких погіршення потенції може увігнати в депресію.

potencija-problemyПерш ніж приступити до лікування, необхідно визначитися з головними факторами, що погіршують потенцію.

Серед них:

 
• Постійні стреси, завантаженість на роботі, відсутність повноцінного відпочинку і сну.
• Погані звички. Куріння, алкоголь і, тим більше, наркотичні речовини ще ніколи не сприяли поліпшенню потенції, а лише навпаки тільки погіршували її.
• Малорухливий спосіб життя і відсутність необхідного фізичного навантаження.
• Неправильне харчування, що сприяє набору жирової маси. Ожиріння є одним з факторів, що провокують імпотенцію.

Для відновлення потенції необхідно повністю виключити або хоча б мінімізувати негативні фактори. Як би банально це не звучало, але здоровий спосіб життя, правильне харчування, повноцінний сон та помірні фізичні навантаження допомагають забути про проблеми з потенцією до самого похилого віку. Для початку варто повністю відмовитися від куріння і алкоголю. адже ці згубні звички вкрай негативно відображаються на стані серця і судин, що незмінно веде до проблем з потенцією. Нерідко це погіршує ситуацію до того, що доводиться йти на крайні заходи і лягати під хірургічний ніж.

Харчування чоловіка повинно бути повноцінним і різноманітним. Слід повністю відмовитися від фаст-фуду та напівфабрикатів. Вживання калорійних і малокорисних продуктів сприяють збільшенню жирової тканини, що є вкрай небажаним при проблемах з потенцією. Необхідно їсти багато білка, фруктів і овочів, відмовившись від піци та пельменів. Дуже багато чоловіків, що мають проблеми з потенцією, ведуть малорухливий спосіб життя. Саме тому представникам сильної половини людства вкрай необхідні достатні фізичні навантаження.