Лікування геморою свічками

Геморой — запальне захворювання гемороїдальних вузлів. Сьогодні це досить поширене і дуже неприємне захворювання з усіх проктологічних хвороб. Свічки від геморою — найбільш ефективний спосіб лікування. Вводять їх в задній прохід. Свічки знімають біль і запалення. Вони також загоюють рани і зупиняють кровотечу в задньому проході. Свічки від геморою — це місцеве лікування хвороби. Крім протизапального ефекту вони також допомагають позбутися від сверблячки і печіння, є відмінною профілактикою геморою.

ывауцаНа фармацевтичному ринку представлена сьогодні велика різноманітність свічок. Але, далеко не всі хвалять пацієнти. Так, чудовий результат в лікуванні і профілактиці захворювання дають свічки від геморою Реліф. Хоча вони, як і інші препарати, мають певні протипоказання. Їх не можна застосовувати вагітним жінкам і дітям до 12 років. Варто відмовити від лікування свічками людям, у яких висока чутливість до складових компонентів препарату. Також заборонено лікування свічками тим, хто страждає гранулоцитопенією і тромбозом. Также є певні категорії хворих гемороєм, які можуть використовувати свічки для лікування, але тільки під наглядом лікаря. Це хворі на цукровий діабет, а також люди, які мають захворювання передміхурової залози. У зону ризику відносять людей, які приймають антигіпертензивні засоби і антидепресанти.

Якщо Ви помітили побічні ефекти, а такими вважається свербіж в області ануса, почервоніння, кровотечі, слід негайно звернутися до лікаря. Прийом препарату потрібно припинити до огляду.

Цей препарат буває двох видів: адванс і ультра. Лікування свічками дуже просте. Для початку треба звільнити свічки від упаковки. Потім ввести в анальний отвір гострим кінцем. Робиться це після туалету з ранку або на ніч. Перед відвідуванням туалету свічки не вводяться. Добова норма препарату — 4 супозиторія. Тривалість курсу лікування — не більше семи днів. Якщо після закінчення курсу лікування симптоми не пройшли, це привід звернутися до лікаря знову. Але, за статистикою, свічки від геморою Реліф допомагають в 98% випадків.