Лікувальний ефект масажу

На сьогоднішній момент масаж є повноцінною лікувальною процедурою. Легкі погладжування і розтирання здатні зменшити біль. Масаж швидко приводить в тонус м’язи, збільшує піддатливість зв’язок суглобів. Завдяки цим ефектам масаж активно використовується як засіб реабілітації.

Без названия (3)До речі, вас може зацікавити Львів масаж від косметологічного центру «Жанві». Ви отримаєте справді професійний масаж, який відмінно розслабить ваше тіло та зарядить енергією на довгий час.

Важливо, щоб масаж проводився на спеціальному столі. Під людиною повинна бути тверда поверхня. Масаж, проведений на дивані або на м’якій кушетці лікувального впливу не матиме.

Масаж — це доволі делікатна процедура з колосальним терапевтичним ефектом. Тому він користується такою популярністю. Масаж діє на організм комплексно, розслабляючи і одночасно тонізуючи. Він ніби вивільняє життєві сили. Гармонійна дія масажу відновлює баланс енергій в усьому організмі.

Під дією рук масажиста прискорюється кровообіг у всій зоні масажу. Це покращує доставку поживних речовин і кисню до тканин. Також паралельно прискорюється виведення продуктів метаболізму. Активний масаж стимулює нервову систему і робить людину бадьорою. Такі процедури краще за все робити в першій половині дня. М’який масаж з легкими погладжуючими рухами навпаки заспокоює нервову систему, допомагає людині заснути. Регулярні сеанси масажу здатні нормалізувати артеріальний тиск, поліпшити відтік крові від нижніх кінцівок і зменшити набряки.

Між іншим, процедур масажу багато не буває — ви можете проходити сеанси хоч кожен день, якщо маєте таку можливість. Це точно нічим не зашкодить вам та вашому здоров’ю.

Під впливом такої процедури знімається м’язовий спазм, м’язи повністю розслабляються і дають можливість крові повністю вимити молочну кислоту, побічний продукт роботи м’язів в умовах кисневого голодування. Ваша працездатність після таких процедур підвищитися в рази.