Лікувальні властивості імбиру

Багато східних прянощів встигли стати невід’ємною частиною меню народів усього світу. Візьмемо, наприклад, імбир. З його допомогою можна надати вишуканість практично будь-якій страві. Страви багатьох національностей містять його як один з обов’язкових інгредієнтів. Хоча, імбир — це, звичайно ж, не тільки пряність. Він являє собою чималу цінність і як лікарська рослина. Його цілющі властивості унікальні. Крім лікування можна використовувати імбир для схуднення. Хоча, імбир і вельми унікальний, дістати його сьогодні не складає особливої ​​проблеми. Використовувати імбир можна в декількох видах: в меленому і в сирому. Як правило, в хід йде не вся рослина, а тільки її корінь. Але, повернемося до цілющих властивостей. Вони справді вражають своїм різноманіттям.

 

 

imbir_ginger_zanjabil

Корінь імбиру багатий на вітаміни декількох груп: А, В і С, містить практично всі мікроелементи, а також солі кальцію, фосфору і магнію. Не кажучи вже про те, що в його склад входить практично повний перелік амінокислот і ефірні масла. До речі, саме останні надають кореню такий аромат.

 

 

Імбир вважається істинним лікарем. Він виробляє протизапальний ефект, є непоганим знеболюючим, надає розсмоктуючу і загоюючу, а також тонізуючу дію. Про його позитивний вплив на травну систему годі й говорити. Плюс поліпшення кровопостачання і прискорення обмінних процесів.

 

 

І, нарешті, пункт, який, напевно, був довгоочікуваним для жіночої статі — це схуднення. Володіючи просто неймовірною кількістю вищеперелічених властивостей, імбир, звичайно ж, просто не може не сприяти схудненню. Прискорений з його допомогою метаболізм, допоможе враз розлучитися із зайвими кілограмами. Цей продукт потрібно використовувати на додаток до правильного харчування. Дуже непоганим засобом, який сприяє зниженню ваги, є імбирний чай. Пити його потрібно за пів години до їжі, так як він знижує апетит. В інших випадках можна ввести імбир в свій раціон як приправу.