Лікувальні ефекти для організму після застосування медичних п’явок

Медичні п’явки використовуються в рамках такої процедури, як гірудотерапія. Використовуються медичні п’явки для лікування найрізноманітніших захворювань, але в більшості випадків їх призначають при патологіях крові, або при патологіях опорно-рухового апарату.

piyavka (1)Причому медичні п’явки особливо ефективні саме при хворобах крові, тоді як у випадку з хворобами опорно-рухового апарату вони зазвичай забезпечують тільки симптоматичний ефект. За рахунок використання медичних п’явок можна відфільтрувати окремі ділянки тіла від різних токсинів і продуктів напіврозпаду, в тому числі? якщо вони «засіли» в капілярній мережі під поверхнею шкіри.

Іноді п’явок використовують навіть для імпровізованого дренування невеликих гнійних вогнищ, коли потрібно обійтися без застосування інвазивних процедур. Втім, робити це не рекомендується, так як медичні п’явки дуже чутливі до споживаної крові, і якщо в ній будуть домішки гною, то вони або взагалі не будуть навіть намагатися її вжити, або можуть постраждати. У плані лікування опорно-рухових захворювань за рахунок застосування п’явок можна істотно знизити вираженість запальних явищ, і, як наслідок, частково прибрати болі, знизивши їх інтенсивність. Намагатися самостійно лікуватися п’явками сенсу не має, це досить складний процес, причому вимагає використання специфічного виду п’явок. Для проходження такої процедури потрібно звертатися у спеціалізовані медичні установи.