Лікувальна вода ZAJECICKA HORKA

Promotion

Унікальна лікувальна вода ZAJECICKA HORKA зміцнює імунітет, додає еластичності м’язам та шкірі, омолоджує, допомагає схуднути, зменшує ймовірність виникнення серцевого нападу, незамінна для повноцінного функціонування організму. Вона – це вода. Тільки лінивий не знає: саме з неї складається 60-80% тіла та 75% мозку людини, що пояснює необхідність її вживання. Все це стосується не лише столових вод. Якщо говорити про лікувальні – спектр їх дії значно ширший. Вони можуть стати «рятівним еліксиром» при ряді захворювань, як от ZAJECICKA HORKA — унікальна вода з курортних джерел Чехії.

Новітні технології та хороша реклама здатні створити продукт, який ще вчора був ідеєю на папері, а сьогодні вже презентований як щось ексклюзивне з неймовірною історією та чудодійними властивостями. ZAJECICKA HORKA ж дійсно пройшла довгий шлях від невідомого джерела часів середньовіччя до унікальної лікувальної води, ефект якої вражає навіть досвідчених лікарів.

ZAJECICKA HORKA почали видобувати ще у 1717 році поблизу містечка Заєчіце (Північна Чехія), а вже у першій половині XIX століття вона здобула славу найчистішого гірко-солоного джерела у світі (має високий вміст сульфат магнію та солі Епсома). У наш час кожен бажаючий може відвідати відомий курорт Тепліце, спробувати ZAJECICKA HORKA та побачити на власні очі, як народжується вода зі справжньою сторічною історією.

Про унікальні лікувальні якості цього природного еліксиру згадується ще у перших світових енциклопедіях. Спочатку заговорив німецький лікар Фрідріх Гофман, що стало лише верхівкою айсберга, адже з часом дослідниками було відкрито ще більше рідкісних властивостей даного продукту. Так, ZAJECICKA HORKA – вода №1 у світі за змістом магнію, який активізує роботу понад 350 ферментів, запобігає появі шлаків; вона являється унікальним найефективнішим природним проносним засобом, має надзвичайно високий рівень мінералізації, володіє вираженою жовчогінною дією, усуває нудоту та гіркоту в роті, активує перистальтику кишечника, виводить токсини з організму, сприяє зниженню рівня холестерину в крові, очищує шкіру, надаючи їй свіжого вигляду Якщо ви прагнете бути стрункішими або ж просто бажаєте очистити організм, вона допоможе досягнути мети. ZAJECICKA HORKA є потужним засобом для лікування ожиріння, вважається найкращим природним детоксом, її використовують для проведення процедури тюбажа (сліпе зондування для очищення жовчного міхура, печінки, шлунково-кишкового тракту) та нормалізації обміну речовин. Ця вода перешкоджає розвитку атеросклерозу, виникненню інфарктів та інсультів, ефективна при стресах, нервових перевантаженнях, безсонні, дієва при лікуванні хронічного гастриту, гастродуоденіту та цукрового діабету. Гідно оцінять властивості ZAJECICKA HORKA і вагітні, адже вона чудово знижує тонус матки у жінок при надії, допомагає побороти печію та знімає м’язові судоми.

Завдяки своєму цілковито природному складу, ця унікальна вода чудово підходить для вживання вагітним жінкам, людям з особливо вразливим організмом, особам будь-якого віку, в тому числі дітям. Але у ZAJECICKA HORKA є протипоказання: хронічна ниркова недостатність, камені в жовчному міхурі та декомпенсація кровообігу. Тож перед вживанням обов’язково потрібно звернутися за консультацією до медиків.

Кожен хоче мати міцне здоров’я, та в гонитві за ним часто шальки терезів схиляються на користь синтетичних лікарських засобів, що здатні завдати ще більшої шкоди. У багатьох випадках якісні природні води являються найкращим рішенням для організму. Ми йдемо в ногу з прогресом, але дещо, подароване природою, лишається незамінним. Так, не у всіх є можливість відвідати першоджерело ZAJECICKA HORKA, але завдяки компанії European Water, що являється єдиним в Україні офіційним представником виробника даної води, кожен може замовити цей унікальний затребуваний у всьому світі еліксир та оперативно отримати найсвіжішу порцію мінералів та мікроелементів, необхідних вашому організму. Відчуйте дію європейського курорту в себе вдома.