Ліки та БАДи для здоров’я суглобів

Захворювання суглобів відносяться до важко виліковних хвороб. Якщо проблеми з хребтом або суглобами почалися, то позбутися від них повністю практично неможливо. Тому профілактика захворювань суглобів є дуже необхідною для всіх, хто хоче швидко і легко рухатися.

 

suglobНайпоширеніші захворювання суглобів — артрит, артроз, шийний і попереково-крижовий радикуліт. Артрит — це запальне захворювання, а артроз — це вже дегенеративний процес в самому суглобі, який заподіює сильний біль, викликає набряк і призводить до деформації суглоба. У такій ситуації недалеко до остеоартрозу, який є результатом зношеності суглобів. На сьогоднішній день в Україні дуже велика кількість людей страждає від цього захворювання. При цьому багато людей звертаються до лікаря, коли біль стає вже нестерпним і час вже втрачено. Вчені говорять про те, що ліки, які застосовуються для лікування артрозу дають лише тимчасовий ефект і при цьому прискорюють розвиток самого захворювання. Які ж ліки для суглобів потрібні людині?

До речі, на сторінці http://spasatel-online.ru/forte.html ви можете придбати хороший термобальзам спасатель форте, який чудово знімає біль.

1. Суглоби постійно вимагають руху. Людині середнього віку потрібно проходити на день приблизно 5 км. Саме в стані руху кальцій засвоюється кістками, а суглоби отримують необхідне їм навантаження.

 

2. Не менш важливим є вживання норми води в день, без якої суглоби працювати нормально не зможуть. При нестачі води страждають не тільки зв’язки і сухожилля, але і хрящі. А міжхребцевий диск до слова на 84% складається з води і не в змозі забезпечувати амортизацію, якщо води недостатня кількість. Він починає деформуватися і в результаті сьогодні важко зустріти людину, у якої не болить спина.

 

3. Збалансований раціон харчування є найважливішою частиною профілактики захворювань суглобів. Саме харчування несе суглобам необхідні для їх роботи мікроелементи. А їх потрібно не мало. Для профілактики можна використовувати БАДи для суглобів. Отримати з продуктів харчування, які сьогодні продаються в магазині весь набір мікроелементів просто неможливо, тому спеціальні БАДи є паличкою-виручалочкою для більшості людей, які турбуються про своє здоров’я.