Легендарні і улюблені парфуми Chanel

Chanel — це бренд, який знаходиться у всіх на слуху. Він одним з перших почав випускати популярні аромати, які полюбилися багатьом жінкам і чоловікам.

image6 (1)_700x489 (1)За довге існування компанії сформувався рейтинг споживчих переваг ароматів будинку Chanel:

• Chanel Coco Mademoiselle. Це зігріваючі парфуми, які мають східний аромат. У них відмінно гармонують квіткові ноти з прянощами. Завдяки такому поєднанню вийшов унікальний аромат, який з одного боку має легкість, а з іншого терпкість спецій та їх тепло. Насичений шлейф даного аромату важко з чимось переплутати. Парфуми ідеальні для будь-якої події або для буденних днів. Їх можна нанести перед побаченням або обідом з подругами. Своїй власниці парфуми дарують високу самооцінку і особливий настрій.
• Les Exclusifs de Chanel Gardenia. Це парфумована вода для дівчат, які цінують оригінальність і розбираються в моді. Це справжнє ретро, яке прийшло на сучасні полиці з 1925-го року. Весь аромат вибудовується навколо неповторної гарденії. Дана композиція складна і багатогранна з тонким і ненав’язливим шлейфом. У ньому ледь розрізняються ноти ванілі і полину, а в серці знаходяться апельсин, жасмин і тубероза. Це досить дорогий аромат, який дуже рідко з’являється на полицях магазинів.
• Chanel Chance Eau Tendre. Аромат, який у всіх на слуху. Улюбленець багатьох дівчат, які люблять романтику і мрії. Легка квітково-цитрусовий композиція ідеально підходить для юних осіб. Вона створює спокійний і теплий настрій його власниці. У холодну пору року аромат звучить особливо свіжо. Його доречно використовувати як влітку, так і взимку.
• Chanel Cristalle Eau Verte. Приголомшливий аромат для весни, який створює картину нічного лісу після дощу. Шлейф насичений квітковий, який містить в собі розкішну амбру і магнолію. У композиції переплітаються цитрусові і квіткові ноти, що створюють ніжний і елегантний образ.
• Chanel Gabrielle. Аромат виражено квітковий, був представлений публіці в 2017-му році. Його позиціонують як парфуми для найвишуканіших і витончених натур. Шлейф пряний за рахунок поєднання смородини і цитрусів. Парфуми для тих жінок, що знають собі ціну.
• Chanel N19. Рідкісний аромат, який є унікальним за різних умов. Він розкривається багатогранно і починається з холодного квіткового мотиву, який перевтілюється в теплоту і затишок. Свою трансформацію він закінчує ніжною пудрою з коротким і терпким шлейфом. Аромат ідеальний на зиму, у вологому повітрі він оживає і проявляється яскравіше.