Лазня і вагітність

Останнім часом все частіше намагаються протиставити лазню і вагітність. Однак слід згадати часи, коли жінки не тільки ходили в лазню в положенні, але також і народжували там. По праву, слід зазначити, лазня вважалася самим чистим місцем у будь-якому будинку. Новонародженого відразу було можна обмити після пологів. З цієї причини слід зробити висновок, що лазня не є протипоказаною під час вагітності, однак і захоплюватися цією справою не варто.

1375264459

 

 

Користь і шкода лазні під час вагітності

 
Відразу варто сказати, що в період вагітності лазня може принести і шкоду, і користь. Якщо ж до вагітності жінка не відвідувала лазню, то і під час вагітності також не варто. Однак, при відвідуванні лазні до вагітності щотижня, під час вагітності можна ходити в лазню, але, в першу чергу, стежачи за власним самопочуттям і станом майбутнього малюка.

Ваш особистий гінеколог повинен з вами узгодити ваші відвідування лазні, так як саме лікар відповідає, як за вас, так і за вашу дитинку. Якщо є велике бажання попаритися, то йдіть на консультацію до фахівця і за загальним рішенням, дотримуючись певних правил, можна вирушати в баню.

 
Плюси 

 
Всі обмінні процеси активізуються у жінки під час відвідування лазні в період вагітності.

В жінки, яка відвідує лазню вагітною, набагато простіше проходить процес пологів. Все через те, що нервова система отримує розслаблення, а ось всі м’язи в досить приємному тонусі. При всьому при цьому жінка в такому стані завжди перебуває в гармонії з собою і світом.

Відвідуючи лазню в період вагітності, жінці простіше зняти стрес і втому, які пов’язані суто з її цікавим положенням.
Лазня і вагітність цілком поєднувані і з такої причини, як поліпшення кровообігу у всіх органах організму і, звичайно ж, дитина отримує значну кількість кисню, що позитивно позначається на розвитку і росту плода.

Вагітну жінку, при відвідуванні лазні, зовсім не мучить варикоз або ж такі ускладнення після пологів, як маткова кровотеча.

 
Мінуси

 
При підвищеному тиску вагітній краще взагалі не входити в лазню. Все через те, що в лазні і без того досить високий тиск стає ще вищим. Це може призвести до викидня або ж мимовільного аборту.

При хворобах із запальними процесами, температурою або ж звичайним нездужанням краще на якийсь час забути про лазню.