Лазерний пілінг

Що являє собою лазерний пілінг, так зване шліфування шкіри обличчя?

78914_0У сучасному світі лазерний пілінг виступає в якості інноваційної перспективної методики оздоровлення або омолодження шкіри обличчя. Використання лазера дозволяє розгладити численні дефекти шкіри за рахунок випаровування шарів шкірного покриву.

Лазерна шліфовка — свого роду, виконання ювелірної роботи, результат якої перевершує всі очікування. Шкіра обличчя після процедури повертає собі минулу гладкість і молодість за рахунок активного вироблення колагену. Процес формування колагенових волокон триває протягом тривалого терміну після проведеної процедури.

Ефективність лазерної шліфовки з метою усунення розтяжок і шрамів

Лазерний пілінг здійснює не тільки естетичний вплив на шкіру, але і лікувальний. Це доведено практичним шляхом. За рахунок лазерної шліфовки можна ефективно скорегувати розтяжки, рубці і шрами, оскільки в ході даного процесу здійснюється стимуляція росту клітин.

Дана процедура щодо усунення розтяжок займає близько 30 хвилин. Після процедури почервоніння самоусуваються через 10 днів. Для усунення слідів від рубців буде потрібно провести кілька сеансів, кількість яких залежить від глибини і розміру рубця.

Процедура проводиться безпечно для здоров’я, за умови, що шліфування проводиться на обладнанні нового покоління і лише сертифікованими лікарями.