Лазерне видалення волосся: так чи ні?

Процедура видалення волосся за допомогою лазерної епіляції є найбільш інноваційною на поточний момент. Але, незважаючи на доведену високу ефективність цієї технології, вона все ж має свої плюси і мінуси. Спробуємо розібратися у всіх перевагах і недоліках лазерної епіляції. Можливо, це зможе допомогти в нелегкому виборі гідного методу для позбавлення від непотрібного волосся.

lazer-cosmetology-epilaciyaПереваги лазерної епіляції

Спершу розглянемо позитивну сторону лазерного позбавлення від волосся на шкірі. Чому ж саме цей вид епіляції знайшов собі стільки прихильників по всьому світу? У чому його відмінність від інших методів?

 

  • Висока результативність. Одним з найголовніших плюсів даної косметичної процедури є її велика ефективність. Саме лазерна епіляція за короткий курс здатна позбавити шкіру від непотрібного волосся на довгі роки!
  • Безпека. Ще однією важливою перевагою лазерної епіляції є незначний нагрів шкірної поверхню протягом короткого часу. Фактично лазер випромінює імпульси, які діють виключно на фолікули волосся, так як в них міститься меланін. При цьому інші органи організму зовсім не страждають! Ризики опіку мінімізуються сучасним обладнанням та досвідченими фахівцями, які проводять цю процедуру.
  • Комфорт. Багато жінок вже оцінили практично повну відсутність болю під час проведення епіляції. Дія лазера триває не більше 10 мс! Це може викликати лише незначні поколювання, схожі на пощипування. Багато сучасних апаратів обладнані системою охолодження, які значно заспокоюють шкіру, знижуючи роздратування.
  • Висока швидкість. Відмінною гідністю лазерної епіляції є і швидкість, з якою відбувається процедура. Середній час сеансу коливається від 5 до 30 хвилин і залежить від типу шкіри пацієнта і його волосся.

Недоліки лазерної епіляції

Незважаючи на безліч плюсів, даний вид епіляції має і кілька недоліків. Мінуси лазерної епіляції:

 

  • Недоступність для деяких осіб. На жаль, даний спосіб видалення небажаного волосся не підійде для власниць сивого або світлого волосся. Це обумовлено тим, що в них міститься дуже мало меланіну, на який лазер і діє. Навіть тривала терапія не допоможе позбутися від такого волосся.
  • Самодисципліна. Повний курс лазерної епіляції пройти досить складно. Ця процедура вимагає певних умов для її проведення. Тим, хто почав проходити лазерну епіляцію, необхідно буде дотримуватися суворого графіка наступних відвідувань. Якщо кинути це заняття на половині шляху, то так і не вийде сповна насолодитися бездоганною гладкістю своєї шкіри.