Лазерне видалення розтяжок

Розтяжки на шкірі з’являються в результаті багатьох факторів, якими є різка втрата і набір ваги, вагітність, статеве дозрівання та інші. Відразу обмовлюся, що лікувати цю недугу непросто. Одним з найбільш ефективних способів є лазерне видалення розтяжок. Для більш ніж гарного результату потрібно не менше десяти процедур. Лазерне видалення розтяжок сприяє оновленню дерми, тканини активно насичуються колагеном, шкіра практично після першого сеансу набуває більш здоровий вигляд, стає еластичною і м’якою.

rasЛазерне видалення розтяжок значно ефективніше, якщо проводити процедуру на свіжих утвореннях. На видалення більш застарілих розтжок знадобитися більше часу, а свіжі, які ще не встигли змінити колір видаляються практично за два-три сеанси.

Ознайомимося з двома, більш популярними методами лазерного видалення розтяжок: лазерне шліфування та неабляціонний вплив.

У чому полягає лазерне шліфування? Це процес пошарового видалення пошкоджених тканин. При видаленні шарів створюється ефект вирівнювання шкіри, при цьому практично стають непомітними краї розтяжок по відношенню до розташованих поруч тканин. Найчастіше ця процедура проводитися під місцевою анестезією.

Неабляціонне видалення розтяжок, це процес впливу на шари дерми глибше. Процедура відбувається з використанням спеціального лазера, який має прекрасну здатністю коагулювати кровоносні судини. Перевагою такої процедури є швидка реабілітація. Недоліком є те, що на старі розтяжки цей метод впливає малоефективно.

Для видалення розтяжок лазером є і протипоказання. Перш за все, це вагітність, онкологічні захворювання, схильність до поганого загоєння, вірусні, грибкові та бактеріальні ураження шкіри.